Nokia c6-00 internet

Chelsea22
Návštěvník
Přístroj: Nokia C6-00
Kontaktovat uživatele:

Nokia c6-00 internet

Příspěvekod Chelsea22 » 11 úno 2014, 09:07

Dobrý den, mám problém s internetem. Když jsem připojen přes wifi, tak se mi občas stane, že se mi internet vypne a napíše mi to, že paměť mobilu je plná. Stává se to hlavně při načítání obsáhlejších stránek. Kapacitu mobilu mám volnou 182MB a na micro SD kartě mám volno 2,6GB. Prosím tedy, jestli to nějak nedje nastavit, aby tento problém už nebyl. Díky
Adalbert72
Moderátor
Přístroj: N8-00
Kontaktovat uživatele:

Re: Nokia c6-00 internet

Příspěvekod Adalbert72 » 12 úno 2014, 13:43

:arrow: Fakt, kolik je volné paměti na disku C:\ s Webovým browserem (bohužel) vůbec nesouvisí :roll: Nokia Web Browser má totiž v systému poměrně málo přiřazené (vyrovnávací) paměti. Čili, když při brouzdání vyrovnávací paměť dojde, přijde na řadu zmíněná hláška, popř. Browser rovnou spadne a ukončí se :evil:

:arrow: Řešením je:
1. pravidelně mazat historii procházení, popř. vyrovnávací paměť (Web/Volby/Nastavení/Soukromí/Vymazat privátní data n. Vyrovnávací paměť). Cesta se v závislosti na modelu může trochu lišit, právě tak jako název služby.
2. pomocí X-Plore lze rovněž mazat cache Web Browseru v cestě C:\system\cache (uvnitř složky lze mazat vše, mimo složku nedoporučuji).
2x N8-00 Dark Grey, v.111.40.1511 Belle Refresh h@cked

Zpět na “Nokia C6”