Nefunkční C6- zálohování kontaktů

khrbackova
Návštěvník
Přístroj: C6
Kontaktovat uživatele:

Nefunkční C6- zálohování kontaktů

Příspěvekod khrbackova » 12 kvě 2015, 20:53

Jsem typický příklad nezodpovědného zálohování. Na dovolené jsem odvařila mobil Nokia C6. Pohybovala jsem se hodně ve vysokých teplotách,telefon jsem měla vypnutý, baterie byla nabitá. Při jednom zapnutí mobil nastartoval normálně, ale problikával (baterka ukazovala cca 50%), vypnula jsem ho a už se mi ho nepodařilo na druhý den nastartovat. A pak už se mi ho nepodařilo nabít. Vytáhla jsem baterii, počkala na návrat do ČR, ale telefon nereaguje ani po hodině nabíjení,ani nevrní, ani nesvítí displej okolo nabíječky.

Čert vem telefon, řeším jen jednu věc. Jde získat z telefonu uložené kontakty? Fotky jsem dostala z Mikro SD. SMS zprávy nepotřebuju...
Moje blbost, že mám zálohu jen z roku 2010 .-) Předem děkuji za radu.
Adalbert72
Moderátor
Přístroj: N8-00
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkční C6- zálohování kontaktů

Příspěvekod Adalbert72 » 12 kvě 2015, 22:58

Nokia telefony obsahovaly vždy možnost zálohovat Kontakty na a) Velkokapacitní paměť (pokud byla k dispozici); b) na Paměťovou kartu. Záloha se provádí přímo v aplikaci Kontakty jejich označením a vykopírováním (Označit vše/Kopírovat položku/Do jiné paměti). Škoda, no...

Možným řešením je pokusit se přečíst Permanentní paměť přístroje, otázka je, zda to programy, které to uměly, zvládnou i u novějších přístrojů. Mám na mysli zhruba toto: https://www.youtube.com/watch?v=MNW4xqM8JoE

:arrow: EDIT: verze, která nepotřebuje HW dongle, ale stačí USB (doufám tedy) je ke stažení "ZDE" a číst Kontakty umí (bez záruky), nutno ovšem vyzkoušet :!:

V případě neúspěchu/nezvládnutí práce s programem doporučuji obrátit se na specializovanou firmu...
2x N8-00 Dark Grey, v.111.40.1511 Belle Refresh h@cked
khrbackova
Návštěvník
Přístroj: C6
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkční C6- zálohování kontaktů

Příspěvekod khrbackova » 23 kvě 2015, 18:34

Děkuji moc. Soubor jsem si stáhla, ale program telefon na USB nevidí. Hned při otvírání programu mi to navíc hlásí, že chybí winusb.dll.

TAk nezbývá než vyzkoušet servis. Díky moc za pomoc a ochotu!

Zpět na “Nokia C6”