Nokia C6 - Obecná diskuse

michael.tavali
Nováček
Přístroj: N97 black
Kontaktovat uživatele:

Re: Nokia C6 - Obecná diskuse

Příspěvekod michael.tavali » 30 dub 2010, 08:28

Bude to tak nějak to samý, co N97 a jí podobné, má to úplně stejnej procesor a RAM, uvidíme, jak bude nový symbian optimalizovaný, ale moc šancí tomu nedávám a hry si taky pořádný nezahrajeme. Ale jinak je pěkná a za tu cenu i výhodná, to se musí nechat. Kdyby ale měla parametry jako N900, tak je to dělo.
Tom077
Nováček
Přístroj: Nokia E50
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Tom077 » 03 kvě 2010, 16:04

Zdravím,
už jsem to tu jednou psal .... ale nedostal jsem jednoznačnou odpověď .... tak píšu znovu.
Jestli již měl někdo možnost držet Nokii C6 v ruce,tak zjistili jste,zda se orientace displeje otočí na šířku pouze s vysunutím QWERTZ klávesnice,nebo i při ototčení na šířku bez vysunutí klávesnice???(Nebo lze to nějak nastavit ... v nastavení??? :D )
A snad ještě jeden dotaz .... tělo je plast,že??Ten kdo držel v ruce,jak se vám jeví zpracování .... lícuje??nevrže?? apod??? A co kryt baterie vzadu ... protože někde ve videorecenzi na Nokii X6 třeba hodně pomluvili zadní kryt baterie,že je to opravdu tenký plast .... dosti ohebný ....
Takže co říkate na zpracování a jestli budete tedy vědět,jak je to s tím natáčením dipleje ....
Díky a zdravím,Tom.
http://www.vitekfoto.wz.cz
playman
Zlatý člen
Přístroj: Lumia 925
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod playman » 03 kvě 2010, 16:11

měl jsem v ruce pouze předprodukční vzorek a ano, displej se otočí i při otočení telefonu, nejen s vysunutím klávesnice ;)
Zpracování se zatím moc posuzovat nedá ;)
Still believe in Nokia - Lumia 925 White
Tom077
Nováček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Tom077 » 03 kvě 2010, 16:35

Playmane,díky za odpověď.

Jen se tě ještě zeptám .... jak hodně se liší předprodukční vzorek od modelu,který příjde na trh a do prodeje?? Věřím,že né nijak zásadně,otáčení displeje snad zůstane i prodejního modelu,co??
A jaktože se nedá posoudit zpracování .... včem mohou být ty modely (co se týče zpracování) tak odlišné .... aby se to nedalo posoudit.

Nezlob se jestli se ptám nějak hloupě,ale nikdy jsem v ruce žádný předprodukční model nedržel,tak možná proto tyto dotazy ;-)

Díky,T.
polas
VIP člen
Přístroj: Nokia 3.1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod polas » 03 kvě 2010, 16:44

C6 jsem také viděl; slider se mi zdál takový více uvolněný, kvalita fotek není dovedena k dokonalosti, opravdu se to těžko posuzuje. Co se týče plastů a kvality zpracování prodejního kusu. ;-)
M.
libca
VIP člen
Přístroj: 5800XM, N96, 3200 :)

Příspěvekod libca » 03 kvě 2010, 18:14

Tom077: Dovolím si na dotaz odpovědět já :)
Před produkční vzorek bývá téměř vždy shodný s tím konečným. Co se dolaďuje je lícování krytů a podobně, ale jinak jsou telefony totožné.

Co se týče zpracování. Né že by byly modely tak odlišné, ale jak jsem říkal, poměrně často se u finálních kusů liší lícování dílů. Navíc zpracování jako takové nepoznáš za těch pár minut, co je telefon v ruce. To chce několik dnů, týdnů až se projeví nějaké nedostatky ;)

Edit: Já telefon v rukou neměl, nedostal jsem se na sraz :( ;)
Naposledy upravil(a) libca dne 03 kvě 2010, 21:51, celkem upraveno 2 x.
Důvod: díky za doplnění ;)
Nokia 5800XpressMusic Blue + 8GB Nokia MicroSD
Používejte funkci HLEDAT a dívejte se kolem sebe. Je zbytečné mít zde několikrát jednu a tu samou věc. :)
Tom077
Nováček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Tom077 » 03 kvě 2010, 21:03

libca: Děkuji za odpověď .... samozřejmě jsem rád ;)

Jsem rád,že píšete. Tedy nezbývá "asi" nic jiného než si počkat na prodej,sám si osahat atd ....
Když jsem si přečetl specifikace tohoto modelu - celkem mě oslovil.Také mě potěšilo,že se displej natáčí na šířku i bez vysunutí klávesnice QWERTY.
No a co se týče zpracování ... je dost možné,že se bude lišit kus od kusu .... nemyslím nijak razantně,ale určité rozdíly tam být mohou,jak jsem se mohl dočíst v jiných diskuzích o jiných modelech

Jinak (a to sem nepatří) byl jsem rozhodnutý pro N E72 a teď mi do oka padla i N C6 .... takže mám opět nad čím přemýšlet .... omluva :roll:

Zdravím,T.
Administrator
Administrator
Přístroj: Nokia Lumia 925
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Administrator » 05 kvě 2010, 15:54

Předprodukční vzorek, zejména ten co jsme měli v redakci se ZÁSADNĚ může lišit od prodávaného! Zejména provedení plastů, lícování, velmi často i materiály se mění někdy ještě týdny před zahájením výroby!
Mluvit o FW je snad zbytečné, ten se mění každý den a odladí se jich desítky, než se vůbec přístroje někde ukáže.
Jinak pokud si pamatuju, tak dislej se NEOTÁČEL jinak než vysunutím klávesnice! Považoval jsem to za chybu, protože ostatní modely to umožňují. Snad to odladí.
Živé foto z redakce: http://www.mynokia.cz/pristroje/vyzkous ... a-c3-a-c6/
myLUMIA.cz
můj svět, moje Lumia
singingrock

Příspěvekod singingrock » 05 kvě 2010, 19:30

C6 je krásný kousek.
Ale uvidíme až na finální verzi.
Zatím se dá pouze spekulovat.
Třeba výsledný produkt bude v červené a klávesnice zelená :lol:
novoty
Nováček
Přístroj: 5800
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod novoty » 21 kvě 2010, 12:29

Nevite kdy by se mely objevit prvni kusy na kramech ?

Zpět na “Nokia C6”