Nokia C6 - Obecná diskuse

Mysakcz
Návštěvník
Kontaktovat uživatele:

Re: Nokia C6 - Obecná diskuse

Příspěvekod Mysakcz » 10 lis 2010, 19:49

Hele a kde je tady na foru ten upravenej fw? na flashnutí? nějak to nemůžu najít:) šel by hodit odkaz?
singingrock

Příspěvekod singingrock » 10 lis 2010, 21:28

Zkus se podívat do příslušného topicu.
Třeba tady: viewtopic.php?f=98&t=8175
Metoda PNHT, neřeknu ti ale přesně, jestli má C6 custom fw...
pan_lukas
Donátor fóra
Přístroj: NOKIA N8 GREEN
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod pan_lukas » 15 lis 2010, 12:45

pampulisak
Návštěvník
Přístroj: nokia C6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod pampulisak » 19 lis 2010, 15:46

nazdarek chci se zeptat´potreboval bych nejakou navigaci do c6 a nevim kde bych ji mohl stahnout nemuzete mi poradit dik moc
RychJ
Člen fóra
Přístroj: Nokia C6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod RychJ » 19 lis 2010, 18:10

Stačí Hledat tady na foru a najdeš docela dost softu i map...
bondy
Návštěvník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod bondy » 20 lis 2010, 20:40

Zdravím, chci se zeptat, jestli už má někdo na C6 nainstalovaný LCG Jukebox verze 2.72 od firmy Lonely Cat Games.Funguje bez problémů? Chtěl bych ho používat...Díky za odpověď! (popřípadě poraďte prosím jiný dobrý přehrávač)
pajus7
Návštěvník
Přístroj: C6-00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod pajus7 » 25 lis 2010, 15:32

Můj názor na telefon (pro ty co váhají o koupi, i pro majitele - budu rád když mě opravíte nebo doplníte) - koupil jsem ho před týdnem a půl, a zatím vcelku spokojenost. Vše funguje jak má, nezklamala mě klávesnice ani dotykový displej, jenom mechanismus vysouvání klávesnice je trošku méně pevný, ale jde asi jen o zvyk. Také hmotnost, kterou dost pomlouvali, není nijak velkým problémem. Telefon je sice těžší, ale v kapse nijak nepřekáží. Teď někdy vyšla aktualizace softwaru, kterou opravdu doporučuji, protože podle příspěvků na fóru nejsem sám, komu mobil po zamknutí občas nejde odemknout (až po vyndání baterie) a někdy po vypnutí nejde zapnout (řešitelně zase jen baterií). Aktualizoval jsem asi před 10 minutami, takže zatím nevím, ale Nokia tohle uvádí jako jeden z hlavních vyřešených problémů, tak uvidíme. Jinak doporučuji ještě instalaci pár doplňkových aplikací, hlavně webový prohlížeč (Opera Mobile 10) .. WLAN připojení funguje opravdu bezchybně, na GPS si také stěžovat nemohu, ačkoliv někdy zjišťování polohy probíhá delší dobu (nikdy jsem nevlastnil jinou GPS navigaci, třeba je to normální). Protože je to moje první Nokia, mám občas trochu problémy z ovládáním, ale to není samozřejmě chyba výrobců :). Fotoaparát fotí krásně venku a za dostatečného světla, v temné místnosti (i při použití blesku) bych od 5mpx čekal o trochu více .. videa jsou ve výborné obrazové i zvukové kvalitě. S oběma snímači (světla i pohybu) také žádný problém není. Nejpříjemněji mě překvapila asi vysouvací klávesnice, protože i přes malý rozměr tlačítek nemám s psaním nejmenší potíže (díky vyboulení kláves). Telefon mohu všem jen doporučit, obzvlášť za velice lidskou cenu. Věřím, že s přibývajícími aktualizacemi softwaru odstraní výrobci i několik drobných much :)
mareku
Návštěvník
Přístroj: c6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod mareku » 30 lis 2010, 17:52

ahoj, pred dvoma dňami mi prišla nokia C6 (T-mobile SK) a neviem si rady s aktiváciou reproduktora (zadného), na nete a v návode som našiel o ňom zmienku len pri "RADIO", tam to funguje ako má(voľby-zapnúť repro.), ale pri prehrávaní hudby, navigácie, ... mi ide zvuk iba z predného reproduktora (ten pri uchu = príliš tiché), zadný neviem vôbec aktivovať (nieje tam voľba "zapnúť reproduktor")
skúste poradiť
vopred ďakujem za skorú odpoveď

odpovedám si sám :), len info pre ostatných, pomohla reinštalacia SPB MobileShell
JaSk
Bronzový člen
Přístroj: N8, C5 , E52
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod JaSk » 10 pro 2010, 22:00

Mužu jen přidat svoje zkušenosti s C6. Donutila mě upustit od koupě E72. Jenže sem si stejně nakonec připlatil za N900 (vyšla mě o 2k dráž). C6 používá přítelkyně a za ty peníze je to suprovej telefon. Jen staré stejné chyby...pomalejší systém, nenabíjí z USB a displej není kdovíjak citlivý na dotek. Pochválit se musí klávesnice s D-padem (nostalgicky sem si vzpoměl na svojí E90). Dobrá je 250MB paměť pro aplikace plus samozřejmě podpora karet (4GB v balení). V bílé se jedná o elegantní přístroj, který vypadá docela luxusně.
kasparhonza90
Návštěvník
Přístroj: c6-00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod kasparhonza90 » 11 pro 2010, 14:46

Chtěl bych se zeptat, zda je normální, že ačkoliv nemám zapnuty žádné aplikace, tak volná paměť je poze 29Mb? Celková pamět činí pouze ubohých 120Mb podle toho co mi vypisuje program Xplore? Přístroj se mi zasekává i když jen najedu do menu-aplikace. Děkuji za pomoc při řešení problému.

Zpět na “Nokia C6”