E7 - Obecná diskuze

JaSk
Bronzový člen
Přístroj: N8, C5 , E52
Kontaktovat uživatele:

Re: E7 - Obecná diskuze

Příspěvekod JaSk » 16 bře 2011, 20:20

Srovnávám s HTC, protože je to společně s Applem a Nokií taková trojice originálních výrobců, který nedělaj telefony s čínským designem nebo jako designové plagiáty. Já osobně nekoukám jen na výkon, ale i na to, abych se za ten telefon nemusel stydět a argumentovat hláškama jako "muj huawei je rychlejší než tvuj iphone"
patras
Bronzový člen
Přístroj: N8 + SGS II
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod patras » 16 bře 2011, 22:15

no co se tyce htc a jejich desigenu .. Nic inovativniho a prevratnyho .. Nuda a sed, taky za to sklizi notnou porci kritiky ... A nevim proc by se mel clovek za telefon stydet .. To nechapu ...
Ja osobne byl vzdy zastancedm nokii diky naskoku v technice pred ostatnima .. Symbian definoval smartphone ale uz to tak proste neni.
Nokia si je moc dobre vedoma ze ztraci svou leaderovskou pozici na trhu a E7 je jasnym prikladem .. Kdyby prisla na trh spolu s N8 tak by zazarila ... Ale pul roku po, s 2 roky starym procesorem.
To je jedno sve zakazniky si najde, i ja jsem o ni uvazoval. Dorazila me lednova zprava o tom ze prijde az v dubnu.
NK3110-3210-6110-6210-6310-7650-7610-N80-N85-N73-N97-LGO2X-Samsung Galaxy S2
prikryloso
Člen fóra
Přístroj: N97 mini
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod prikryloso » 17 bře 2011, 08:49

Souhlasím s Patrasem, dřív když měl člověk prachy, tak Nokia byla jasná volba, která byla vždy lepší než cokoliv jiného a tak se rozhodoval jen podle peněz. Dneska je to těžší, protože to že koupím nejnovější Nokii už prostě neznamená, že budu mít nejlepší telefon :-(

Zase jako kancelářský telefon s HW klávesnicí moc konkurence nemá, ke všemu poměrně hodně dobře vypadá, což má taky velký vliv na prodeje.

Pokud se manažer rozhoduje, jaký telefon koupit, tak iPhone to nebude, a tak mu zbývá HTC, Blackberry a Nokia.
Vzhledem k tomu, že manažer nemá většinou takové povědomí o telefonech, jako máte Vy tady na fóru, tak HTC nevezme a Blackberry prostě nevypadá dobře, takže Nokia stále má šanci něco prodat...
N97 mini, CFW 5.5 by FeReT VIP ;-)
Radas
Bronzový člen
Přístroj: Nokia E7
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radas » 18 bře 2011, 16:34

Je zde někdo vlastníkem E7 jestli ano mohl by podat informace z prvních dojmů :roll:
Nokia E7-Symbian Belle hack Norton Security
JaSk
Bronzový člen
Přístroj: N8, C5 , E52
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod JaSk » 19 bře 2011, 00:17

patras píše:no co se tyce htc a jejich desigenu .. Nic inovativniho a prevratnyho .. Nuda a sed, taky za to sklizi notnou porci kritiky ... A nevim proc by se mel clovek za telefon stydet .. To nechapu ...
Ja osobne byl vzdy zastancedm nokii diky naskoku v technice pred ostatnima .. Symbian definoval smartphone ale uz to tak proste neni.
Nokia si je moc dobre vedoma ze ztraci svou leaderovskou pozici na trhu a E7 je jasnym prikladem .. Kdyby prisla na trh spolu s N8 tak by zazarila ... Ale pul roku po, s 2 roky starym procesorem.
To je jedno sve zakazniky si najde, i ja jsem o ni uvazoval. Dorazila me lednova zprava o tom ze prijde az v dubnu.

Já taky nemluvim o HTC jako o něčem inovativním, ale z azijských výrobců je na tom designově nejlépe. A stydět se za telefon? V jistých případech určitě. Například když design telefonu kopíruje zaběhlé výrobce, nebo-li jde o plagiát. Plagiáty jsou jen pro ostudu a hodně lidí je u nás kupuje. Naštěstí jde většinou o bazarnický typ primitiva, ale ne vždycky. A je to s nadsázkou jako kupovat čínská auta co se snaží podobat mercedesu :mrgreen:
roberts
Návštěvník
Přístroj: E7, Omnia 7, Nexus S
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod roberts » 19 bře 2011, 11:36

HĘŁŁĘR píše:Tento telefon na dnešní dobu by byl hodný ceně tak 8000 Kč maximálně ...

a na tohle moudro jsi prisel jak? S cim srovnavas?
prikryloso píše:Cena za věrnost Nokii začíná stále stoupat :-(

Jak stoupat? Predchudce E7-cky Nokia E90 jsem kupoval v zacatcich prodeje za 27 tis. Kc. E7 jsem koupil za 15, dnes uz se v Nemecku nabizi pod 13 tis. Kc. Tak jake stoupani?
Naposledy upravil(a) Evidence dne 19 bře 2011, 11:42, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Nepiš 2x pod sebe, přečti si pravidla.
patras
Bronzový člen
Přístroj: N8 + SGS II
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod patras » 19 bře 2011, 13:53

JaSk píše:Já taky nemluvim o HTC jako o něčem inovativním, ale z azijských výrobců je na tom designově nejlépe. A stydět se za telefon? V jistých případech určitě. Například když design telefonu kopíruje zaběhlé výrobce, nebo-li jde o plagiát. Plagiáty jsou jen pro ostudu a hodně lidí je u nás kupuje. Naštěstí jde většinou o bazarnický typ primitiva, ale ne vždycky. A je to s nadsázkou jako kupovat čínská auta co se snaží podobat mercedesu :mrgreen:

myslim ze z asijskych vyrobcu jsou co se tyce desigenu na tom daleko ale daleko lepe korejci - samsung a lg. Htc je na tom mozna nej z ciny .. ... ale to uz jsem tezce OT
NK3110-3210-6110-6210-6310-7650-7610-N80-N85-N73-N97-LGO2X-Samsung Galaxy S2
zvak
Návštěvník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod zvak » 23 bře 2011, 15:36

Ano, mám E7.
Jasně že ne určený pro český trh, takže klávesnice sice QWERTY, ale píše Z, nemá symboly české (má čínské), ale čeština píše a zobrazuje jak má.
Už stačili vydat i opravu Firmware.
Všechno šlape jak má, kdo má N8, tak je to stejné, jen ta klávesnice je tam "navíc".
Displej větší, zobrazuje pěkně.
Trochu zápasím s kapacitním snímáním displeje - přecházím z N97 kde byl odporový.
Dostatečně rychlý, kamera i fotoaparát tak akorát, žádný zázrak, ale ani propadák.
Jediné, co mě štve, je to, že při instalaci Exchange klienta dojde k vynuvené aktivaci zámku klávesnice, která se nedá zrušit. Ale to je stejné jako u N8.
Radas
Bronzový člen
Přístroj: Nokia E7
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radas » 23 bře 2011, 20:45

Jejda takže je to stejné jak u N8 a co AF je tam znát rozdíl?mám na mysli detaily?můžeš hodit nějaké foto a co se týče rychlosti softwaru?údajně je problém s e-mail klientem jak u N8? :?:
Nokia E7-Symbian Belle hack Norton Security
zvak
Návštěvník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod zvak » 24 bře 2011, 00:39

Auto Focus nevím, na focení používám foťák, tohle je tak na nouzovou momentku - takže v tomto neumím odpovědět.
Email klienta používán Mail for Exchange a tam o žádné chybě nelze hovořit.
Za týden používání nemohu říci, že by byl pomalý. Ani při mnoha otevřených aplikacích není poznat nějaké zpoždění. Snad jednou či dvakrát se trochu zamyslel při všelijakých laboracích, ale v normálním provozu pracuje svižně.

Zpět na “Nokia E7”