E7 - Obecná diskuze

hravec
Pravidelný člen
Přístroj: Nokia E7-00
Kontaktovat uživatele:

Re: E7 - Obecná diskuze

Příspěvekod hravec » 22 dub 2011, 16:10

tak jsem neodolal a dnes jsem si ji koupil, pokud mne nadchne, budu mít na prodej 1x polozánovní aukce na Aukru č. 1578119121 a 1x zcelazánovní Nokia E90 - koupil jsem dle radu facebooku - nechci dělat reklamu ale dobrých 7 % - na:

http://www.obchod.nokia.cz/#utm_source=facebook-nokia&utm_medium=link&utm_campaign=facebook-nokia3

Nokia Česká republika Velikonoce se kvapem blíží a my pro vás máme malý dárek. V našem značkovém internetovém obchodě jsme připravili speciální velikonoční akci, a to 7% slevu na jakékoliv zboží. Sleva je platná až do pondělní půlnoci, stačí jen zadat slevový kód 48000705806701607662. Hezké Velikonoce!
antikov
Nováček
Přístroj: C6-01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod antikov » 29 dub 2011, 21:43

Uvažuji o koupi E7 ale chci se zeptat jak fotí bez automatického ostření popřípadě jestli by jste tu nemohli někdo dát fotku, dále bych se chtěl zeptat zda má stavovou diodu na zmeškané hovory a sms. Dík. N8 mě ukradli tak zvažuji právě E7.
Radas
Bronzový člen
Přístroj: Nokia E7
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radas » 29 dub 2011, 22:09

Pokud chces fotit tak n8 je lepsi ,co se tyce e7 tak fotky z 10 cm na prd jinak na vetsi dalku parada info dioda je.jinak se omlouvam za gramatiku pac pisi na nejnaslapanejsi klavesnici od nokie a mam asi 10ty škopek
Nokia E7-Symbian Belle hack Norton Security
Renda
Člen fóra
Přístroj: Lumia 930
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Renda » 30 dub 2011, 21:16

Chci se zeptat šťastných majitelů, jestli na E7 čtou.
Pokud jo, tak jaký formát ebook (epub, mobi...) a co fonty? umí to česky?
antikov
Nováček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod antikov » 01 kvě 2011, 12:26

Radas píše:Pokud chces fotit tak n8 je lepsi ,co se tyce e7 tak fotky z 10 cm na prd jinak na vetsi dalku parada info dioda je.jinak se omlouvam za gramatiku pac pisi na nejnaslapanejsi klavesnici od nokie a mam asi 10ty škopek

dík za info ještě se tě zeptám nevím jak ji máš dlouho ale seš s E7 spokojen co se týče internetu ? (jak na tom valí opera ) a ještě jeden dotaz avi filmy jedou?
Radas
Bronzový člen
Přístroj: Nokia E7
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radas » 01 kvě 2011, 14:04

Mám jí měsíc a na internet je teda pro mě úplně ideální-používám operu jede s přehledem a hlavně pokud potřebuješ něco napsat tak si louskneš s displayem a máš supr psaníčko a na 4 palcáku to je jak píšu hodně velká paráda-co se týče filmů tak ty nesleduju,ale pro jistotu jsem tam jeden šoupnul abych se sám přesvědčil a celkem jsem hleděl jak dobře jede a ten obraz hmm. 8-)
Nokia E7-Symbian Belle hack Norton Security
antikov
Nováček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod antikov » 01 kvě 2011, 14:20

OK Radas dík asi do ní půjdu jsem na symboš zvyklej a 4 displej + klávesa prostě táhne. :P
hravec
Pravidelný člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod hravec » 01 kvě 2011, 15:00

mám ji od středy a kromě foťáku nablízko těžkej mazec... filmy v nekonvertované podobě bomba, přes HDMI do 127 cm plazmy v plné palbě, prostě nádhera...

ovládání perfektní, překvapilo mě o kolik je větší než N8... rychlost procesoru bezvadná... zatím jsem nenašel nedostatek, jo jen, že jede jen na OVI Suite což je děsná věc, PS Suite s ní nekomunikuje :-( a poslední mínus, v autě (OCtavia II) se mi nechce přes MDI (Mobile Device Interface) do Columbusu nepřipojí, nevidím obsah paměti :-( ale přes rSAP (remove SIM Acces Profile) se spojuje s HF líp než E90 a hlavně načítá i seznamy hovorů, což E90 nedělala... no a úplně poslední, ale to je prostě Nokia a je to pochopitelné, nefunguje většina noname nabíječek a datových kabelů microUSB (fungují SAMSUNG, SONY Ericsson)...

takže tak...
fido_cz
Člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod fido_cz » 02 kvě 2011, 10:05

Muze mi nekdo poradit jak nastavit na E7 vice nez jeden mail. Prvni ucet na googlu jsem nastavil v pohode jako exchange kvuli synchronizaci kontaku. Ted potrebuju dostat do E7 jeste jeden (uz neni potreba jako exchange), ale to nejde.
hravec
Pravidelný člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod hravec » 02 kvě 2011, 11:08

proč by to nešlo, mám jich tam 6...

buď jsi měl od výroby na ploše widget, kde se mailové účty přidávají a nebo:

nejjednodušeji... Menu > Nastavení > Nastav. aplikací > Prův. nast. > Nastav. e-mailu > ...

ale to samé je, když máš otevřený mail... Volby > Nastavení > Volby > Nová schránka > a dál už je to stejné...

Zpět na “Nokia E7”