E7 - Obecná diskuze

libca
VIP člen
Přístroj: 5800XM, N96, 3200 :)

Re: E7 - Obecná diskuze

Příspěvekod libca » 26 říj 2012, 21:53

Radas: Ta ikona upozorňuje, že připojení je dostupné. Řešil jsem to stejné u sestry a až náhled do manuálu k telefonu mi napomohl. ;)
Nokia 5800XpressMusic Blue + 8GB Nokia MicroSD
Používejte funkci HLEDAT a dívejte se kolem sebe. Je zbytečné mít zde několikrát jednu a tu samou věc. :)
Radas
Bronzový člen
Přístroj: Nokia E7
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radas » 13 lis 2012, 21:54

řesím baterii,vydž cca 1 den,je to po roce a pul používání dost nebo malo.Kapacita je stanovena vyrobcem na cca 1000 natlakovani coz je u me asi 182
Nokia E7-Symbian Belle hack Norton Security
šulda
Zlatý člen
Přístroj: E7 Belle Refresh

Příspěvekod šulda » 13 lis 2012, 22:35

Ehm, řešit po roce a půl jednodenní výdrž akumulátoru u E7, hm to ti teda závidím, mě vydrží akumulátor půl roku, moje používání E7 mi dá málokdy celej den, v drtivý většině 12hod. Po roku a půl jednodenní výdrž, to se mi pořád nechce věřit, děláš s tím telefonem něco nebo ho jen oprašuješ :mrgreen:
Musí se jen umřít.
E7 Belle Refresh 111.040.1511 Hacked™
Radas
Bronzový člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radas » 14 lis 2012, 09:06

No právě jsem neustále připojen k netu aby se mi aktualizoval e-mail,dost fičím na Opeře-i volání je u mě dost časté, bluethoot zapínám ve voze každý den. Bude tedy lepší baterii vyměnit? Z tvého popisu usuzuji, že měníš baterii co ½ roku. :lol:
šulda
Zlatý člen

Příspěvekod šulda » 14 lis 2012, 14:06

Přesně tak, co půl roku to nová baterie. Telefon používám 6x týdně naplno a 1x vlažně :mrgreen: Pokud ti vydrží 24hod. tak bych to ještě neřešil ale novej akumulátor určitě neuškodí, mě po tom půlroku klesne výdrž na cca 2-3hod. a pak ji měním, je to skok a baterii lehko koupím během jednoho dne takže to nechávám až do tohoto stavu a ještě si vypomáhám s Nokia DC-11K :wink:
Musí se jen umřít.
Radas
Bronzový člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radas » 20 úno 2013, 10:15

Nevím čím to je,ale někdy se mi stane,že se telefon přes noc vypne i když je baterka plná.To by se dalo ještě nějak přežít,ale to nejhorší na tom je,že i vypnutý telefon mě nedokáže probudit tak jak to v dnešní době umí snad každý i né chytrý fon .Dá se to nějak řešit aby se fon třeba při 10% vypnul,ale přitom by mě dokázal vzbudit.Nepiš te prosím,že si mám koupit nový telefon a nebo ho nechávat přes noc na nabíječce.Je přece mrtě aplikací(žádnou jsem nenašel na buzení při vyplém fonu)v nejhorším případě nějaký CFW :roll:
šulda
Zlatý člen

Příspěvekod šulda » 20 úno 2013, 18:33

Vypnutá Nokie tě ráno vzbudí ale pokud je vybitý akumulátor tak to logicky nejde. Na to přeci nepotřebuješ aplikaci, telefon večer vypni a ráno tě vzbudí. Pokud je večer nabitej a ráno vypnutej kvůli vybití tak je buď v háji akumulátor nebo ti něco běží a žere energii.
Musí se jen umřít.
MarketaM
Návštěvník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod MarketaM » 15 čer 2013, 09:19

Ahoj lidičky, potřebuji poradit stalo se mi něco s mojí Nokií E7. Telefon mi začal hlásit, že chce nabít, tak jsem ho strčila do nabíječky, ale nechtěl nabíjet a ani nereagoval na USB k počítači se taky nepřipojil. Takže se mi po sléze vybil úplně. Odnesla jsem ho do servisu v jednom mi řekli, že to neopravují, v dalším mi ho vzali a po týdnu mi telefon vrátili, že opravit nejde. Když jsem ho donesla domu a dala telefon do nabíječky, tak začne blikat a poté se zapne, nechám ho chvíli nabít v momentě kdy ho odpojím od nabíječky tak se zase vypne a nereaguje na nic. Když ho zapnu furt mi ukazuje připojte k přístroji USB kabel. Tak se vás chci zeptat jestli se vám to taky někomu stalo? A o jakou chybu se jedná, jestli se to nedá někde opravit, nechci se telefonu vzdát, jsem na něj zvyklá. :(
šulda
Zlatý člen

Příspěvekod šulda » 15 čer 2013, 12:03

Jako první se tě zeptám zda se ti zdá normální založit si vlastní sólo téma a za 6 minut to nakopírovat sem? :roll:
E7 je náchylná na konektor, taky mi ho měnili, u tebe to ale vypadá na jiný problém. Trochu nerozumím tomu že ho necháš "chvíli" nabíjet a pak ho odpojíš, přijde mi to jako kdyby bral šťávu jen z nabíjení. Zkusil bych jinou baterii ale to je jen spekulace. Pro tebe je nutnost dát to do normálního servisu protože buď jsi byla v nenormálním nebo to špatně popisuješ?
1) Je telefon ještě v záruce?
2) Nejedná se o šedivku (viz Google)
3) Ani jeden servis ti nezdělil o jakou závadu se jedná?
Musí se jen umřít.
Adalbert72
Moderátor
Přístroj: N8-00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Adalbert72 » 15 čer 2013, 12:28

Já bych se také přikláněl k tomu, že je vadný nabíjecí konektor. V každém případě, :arrow: autorizovaný servis+diagnostika, protože jinak situace ani vyřešit nejde...

/Poznámka: duplicitní téma se stejným příspěvkem odstraněno./
2x N8-00 Dark Grey, v.111.40.1511 Belle Refresh h@cked

Zpět na “Nokia E7”