E7 - upozorneni na novy email

kimycz
Návštěvník
Přístroj: E7-00 Grey Belle Hac
Kontaktovat uživatele:

E7 - upozorneni na novy email

Příspěvekod kimycz » 30 pro 2011, 10:54

zdravicko. mam takovy poznatek. mam e7 s belle posledni. vsechno bezi jak ma a sem celkem spokojeny. jedine co stve je mail. mam widget na 3 strance menu a kdyz mi prijde mail, tak mi telefon pipne a zavibruje. ale pokud clovek zrovna neslysi mobil, tak nijak jinak nez pohledem na widget neprijde na fakt, ze mu prisel novy mail. apple i android to maji vyresene tak ze se novy mail chova jakoby sms - v upozornovaci oblasti je obalka s infem ze mate novy mail. u nokie mi to tak ale nefunguje. nema nekdo nejaky navrh jak to vyresit?

Diky za reakce

Kimy :-)
barvajs
Člen fóra
Přístroj: Lumia 950 DS
Kontaktovat uživatele:

Re: E7 - upozorneni na novy email

Příspěvekod barvajs » 30 pro 2011, 15:39

Nastav si v profilu tón pro email...
Lumia 950 DS
Nokia Lumia 925, 32GB,W10M
kimycz
Návštěvník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod kimycz » 09 led 2012, 09:44

nejde o ton, jde o to co jsem psal vyse. myslim ze to je z toho pekne pochopitelne..
Druss81
Bronzový člen
Přístroj: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Druss81 » 09 led 2012, 11:32

Budeš si musieť počkať na oficiálnu verziu Belle, dúfam že tam to opravené bude, pretože počítam že to je chyba tohoto leaku Belle...,
kimycz
Návštěvník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod kimycz » 10 led 2012, 09:31

no asi to tak uz bude. jen nevim zda to dela. v dobe kdy jsem pouzival annu tak jsem jeste nemel zaple data v mobilu a nevyuzival mail. takze nevim jestli to anna delala, nebo to je jen obecny nedoreseny problem symbianu
NEBUCHLA
Návštěvník
Přístroj: E7
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod NEBUCHLA » 31 led 2013, 21:29

AHOJ mas stejny problem jako ja ale musim ti napsat ze ja po koupi e7 cca pred roken jsem ji zaktualizoval a me prave email tak fungoval polo mi to a kdyz jsem koukl na ikonku emailu tak na nem pri prijeti meilu byla obalka musel jsem tel preinstalovat opet mam aktualni verzi ale co se nestalo elail je uplne jiny jine zobrazeni a ted kdyz mi prijde meil musim mit na nejake obrazovse otevreny vidbget a ten je dost velky a ukazuje tri posledni meily ale predtim mi to fungovalo tak ze ukony emalu po prichodu emailu se na ni objevila obalka co stim rad bych to chtel zpatky ten meilovy klient co tam byl predtim byl i bohatsi co se tyce moznosti nastaveni tohele je jak beckova verze neda se to nejak odinstalovat a nekde stahnout novy a nainstalovat¨,?nebo nechysta se nejaka nova aktualzizace?ale pres nokia suit mam vse aktualni ale ten meil je uplne jiny

Zpět na “Nokia E7”