Vypadávající wifi

šulda
Zlatý člen
Přístroj: E7 Belle Refresh

Re: Vypadávající wifi

Příspěvekod šulda » 02 pro 2012, 21:36

Buď se nastěhuj do tý hospůdky nebo od nich kup jejich router :lol: Ne, vážně si myslím že to nebude telefonem když to někde normálně funguje.
Musí se jen umřít.
E7 Belle Refresh 111.040.1511 Hacked™
niemand
Člen fóra
Přístroj: E7
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod niemand » 03 pro 2012, 14:14

ok, ale co s tím? mám se smířit s tím, že to bude stabilní jenom na pár místech? proč to jiným normálně funguje? mám jenom pech na silně zabezpečené routery?

teď mě ještě napadlo.. co kdybych vám tu upnul ještě log z těch wifin, kde mi to funguje? řeknete mi z toho, jak mám tu svoji nastavit?
šulda
Zlatý člen
Přístroj: E7 Belle Refresh

Příspěvekod šulda » 03 pro 2012, 16:46

Já se k tomu ještě nedostal, ale upni i ty logy kde ti to jde, pokud máš možnost vyzkoušet i jinou E7 na svojí WiFi tak to taky zkus.
Musí se jen umřít.
E7 Belle Refresh 111.040.1511 Hacked™
niemand
Člen fóra
Přístroj: E7
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod niemand » 04 pro 2012, 12:21

Na mém druhém telefonu E51 fungují všechny wifi bez problémů. Drží, nepadají. Rádio, YT, web. Všechno cajk. Ale tahle přemoderní hračka to prostě nezvládá.
jsem si měl k těm narozeninám vážně říct o tu vzduchovku..

Vy, kdož vládnete nad čísly s logů. Porovnejte ten můj domácí a tento druhý z práce a poraďte mi, v čem se liší. Nastavím doma stejně.
pracovní log: http://ulozto.cz/xRikSYz/log2-zip
Adalbert72
Moderátor
Přístroj: N8-00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Adalbert72 » 04 pro 2012, 14:29

Já bych řekl, že by mohl být problém v tomto: v domácím logu máš "WLAN Operation Mode: "WLAN Operation Mode: Secure Infrastructure Error Code: 0IP", zatímco v tom pracovním máš, shodně s mým domácím "Protected Setup Supported: No"; mimo to, máš na tom domácím logu vždy cca o 10ms horší reakci... Čili bych to viděl na nastavené nějaké další zabezpečení, s kterým si kupodivu ta E7 neumí poradit, E51 však ano :roll:
Máš-li v tel. app "ScreenSnap", hoď sem screen z tel., kde máš nastavení té Tvé Wi-Fi. A bylo by potřeba detailně vědět, jak jsi ten router nastavil (samozřejmě bez hesel :mrgreen: )
Pokud nemáš, novější v. je ve Store http://store.ovi.com/content/1540?click ... nel=&pos=4 , ale tu asi kvůli zmíněným potížím nestáhneš, takže je ještě tady: http://www.smartphoneware.com/screen_sn ... roduct.php

:arrow: Psal jsi, že máš v routeru nastaveno automatické vybírání šifrování,a že s tím váš IT nesouhlasil (já se k němu přidávám), když zvolíš napevno to 128-bit, tak podle mě není šance tu komunikaci odposlechnout... můžeš mi o tom něco také napsat :?:
2x N8-00 Dark Grey, v.111.40.1511 Belle Refresh h@cked

Zpět na “Nokia E7”