NOKIA E7 problém s baterií

MASCOO
Návštěvník
Přístroj: E7.00
Kontaktovat uživatele:

NOKIA E7 problém s baterií

Příspěvekod MASCOO » 09 led 2013, 12:14

Zdravím ludia , mám jeden problém s telefonom nokia e7 . cez den sa mi vybil klasicky moj prístroj a vypol sa s upozornením že ho musím nabiť , tak som ho nabil alebo presnejšie som dal nabíjať asi po 2 hodinách kedy som mal zvyčajne telefon nabitý som si ho vzal ale nevšimol som si že som neako telefon asy po 15 minutach nabijania posunul a nabijanie prestalo , telefon bol samozrejme opäť skoro vybití čo som si všimol až ked som bol z domu preč . no asy po dvoch hodinách užívania sa mi telefon vipol bez neakého klasického upozornenia že ho treba nabiť . tak som ho dal na nabíjačku že baterka je asy uplne na nule ale ked som ho napojil blikala len biela dioda na vrchu telefonu vedla konektoru na nabíjačku , blikanie prestalo asy po 2 minutach možno skorej , potom už ani nesvietilo ani neblikalo , toto sa opakuje aj po odpojení a pripojení nabíjačky že opäť len chvílu bliká , neobjaví sa mi ani na disleplaji obrázok baterie ako sa nabíja ako tomu bolo zvyčajne . Skúšal som ho aj zapínať a to tak že som podržal aj dlkšie tlačidlo pre zapnutie ale telefon absolútne nereaguje ani nebleskne displej ani nezavibruje . neviete kde by mohla nastať chyba ? a ako ju odstrániť .
šulda
Zlatý člen
Přístroj: E7 Belle Refresh

Re: NOKIA E7 problém s bateríí

Příspěvekod šulda » 09 led 2013, 14:20

Chybu znáš, vyšťavenej akumulátor. Dnešním akumulátorům úplné vybití škodí a to tak že když ho úplně vybiješ může nenávratně zkolabovat a je třeba jej vyměnit. Můžeš ho zkusit nechat na nabíječce přes noc ale spíš bych ho vyměnil, respektive nechal vyměnit i s konektorem protože podle toho co píšeš bude zřejmě taky špatnej (bolest E7), nevím jak seš na tom se zárukou, v té by to mělo být celé zdarma. Btw další opravdu ubohý název tématu a E7 tu má svou sekci kam tohle spíš patří ;)
Musí se jen umřít.
E7 Belle Refresh 111.040.1511 Hacked™
htcjirka
Moderátor
Přístroj: 925, 830, 930, 950XL
Kontaktovat uživatele:

Re: NOKIA E7 problém s baterií

Příspěvekod htcjirka » 18 led 2013, 18:43

Téma přesunuto,název změněn,příště prosím o výstižnější název.
MOBILNÍ WINDOWS - NEJRYCHLEJŠÍ A NEJSTABILNĚJŠÍ OS NA TRHU
krtas
Bronzový člen
Přístroj: Lumia 920,Lumia 1520
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod krtas » 28 led 2013, 07:00

Ahojky všem, můžete mi někdo poradit? E7 při nabíjení nenabíjí a vyhazuje stále hlášení připojte USB kabel,dělá to i po restartu a obnovení na tovární nastavení,poslední možnost je trojhmat,ale do toho se mi nechce, posledně mi zmizel editor fotek.
šulda
Zlatý člen

Příspěvekod šulda » 28 led 2013, 11:42

Editor se dá po trojhmatu doinstalovat buď samostatně nebo přehrát FW a vše se vrátí. Klasicky nepíšeš při jakém nabíjení, jestli přes kabel USB nebo nabíječku, ale zřejmě přes nabíječku, může to být i tím o čem už sem tu psal, špatný konektor.
Musí se jen umřít.
kayman
Nováček
Přístroj: E7-00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod kayman » 07 lis 2013, 01:28

Ahojte, mám taký problém s mojou E7. Po dvoch rokoch už batéria nedržala svoju kapacitu, tak som kúpil v Alze novú, vymenil a vydrží t nová len o trošku viac ako stará. Hmm, poviem, ok, tak to bude dajak kópia. Kúpil som teda v Nokia service novú - tam by mali mať kvalitu a mali aj akciu na batériu pre E7 takže som sa tešil ešte :)
No po výmene už mobil nevydrží ani do rána bez nabíjačky.. Skúsil som povypínať všetok sotware, sleeping screen, profimail, nič sa nesťahuje.. No aj tak som rád ak mobil vydrží 7-8 hodín :(
Konektorom to nebude - nabíja sa normálne bez problémov..
polas
VIP člen
Přístroj: Nokia Lumia 520
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod polas » 07 lis 2013, 05:32

Na baterku je záruka 2 roky ;) Je možné, ze ti dali pouze bulk verzi. Jestli ti to i servisu měli, na dil se vztahuje klasicky záruční lhůta.
M.
kayman
Nováček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod kayman » 07 lis 2013, 09:36

Hmm, práve menil som si ju sám, je to otázka pár minút (mám kvalitný torx skrutkovač na to :) ) a technik tam už vraj nebol keďže som po ňu prišiel po 18tej a chceli by za to možno aj zbytočne veľa peňazí..
Ale je normálne, že by dve batérie nové boli úplne zlé? Aj keď som zle napísal, že tú z Alzy už som mal doma viac ako rok - pôvodne to bolo do starého mobilu, ktorý však medzitým odišiel do kremíkového neba z iných príčin O:)

Tak tam skúsim zájsť, že nič nevydrží.. No som zvedavý čo mi povedia :S :)
šulda
Zlatý člen

Příspěvekod šulda » 07 lis 2013, 11:20

Koukám že to řešíš i tady. Nevylučuju že by to nemohlo být akumulátorem ale spíš bych se přiklonil že ti něco žere šťávu. Projel bych ty procesy jak už ti radí jinde. Už sem četl o stejným problému a po formátu + následným flash FW to bylo OK.
Musí se jen umřít.
kayman
Nováček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod kayman » 07 lis 2013, 12:16

16,97% msexe.exe
13,24% CPixSearchServer.exe
12,89% efile.exe
6,09% ekerne.exe
1,30% EwSrv.exe
0,59% nss_framework.exe
0,25% CPiexHarvesterServer.eexe
zvyšok už má zanedbateľné čísla úplne

google vraví, že ten cpixsearchserver je dajaký microsoft bazmek čo môže robiť presne to čo sa u mňa deje :(
takže zase zabiť pol dňa s resetom mobilu, hľadaním fw a flashom a dúfať, že nič nikde tie microsoft kraviny nestiahne :/
Fakt, keby bola na trhu alternatíva k E7 tak radšej kúpim nové dačo, s týmto som už zbail moc hodín :(

(a riešim aj tu, tu je to živšie :) Ale vidím, že veľa ľudí sleduje viacej fór podľa všetkého :) )

Zpět na “Nokia E7”