prosím o rady ohledně hacků a úprav sw

Aaron
Nováček
Přístroj: Nokia N9
Kontaktovat uživatele:

prosím o rady ohledně hacků a úprav sw

Příspěvekod Aaron » 02 zář 2013, 11:06

Tě pic!

Když sem přešel z n9 na s2 a pak na e7 tak sem doufal a hledal, jestli je na e7 upravenej android. Našel jsem aplikaci která se chová jako android ale nepoužitelný. Pak mi došlo, že e7 nemá dostatečný hw na android. Zas tak mě to nemrzelo. Před týdnem jsem předělával jinou s2 na jiný android a začal sem zase tápat po googlu ohledně meego a wp8. To by e7 mohla zkousnout ale nikde sem to nenašel. Ale zase jsem narazil na taktování procesoru, kde se dá vytáhnout až na 2200mhz. Vše jen v anglickém jazyce a navíc, návody sem nikde nenašel. Videjka jen ukazují jak otevře všechny aplikace co má v telefonu, a telefon se ani jednou neškubne při projíždění multitaskingem nebo prolítávání menu. Navíc jsem pak narazil na android froyo který funguje na n8.

Tak abych to schrnul. Je tu někdo, kdo ví o něčem ohledně wp8 nebo meego? Docela dost po tom toužim a tyto telefony nemají qwerty klávesnici, proto nechci kupovat jiný. Až odejde e7 tak budu koukat po lumiích.

A jestli má někdo zkušenosti s taktováním procesoru? U mojí e7 bych nejlépe chtěl vytáhnout procesor od 1ghz do 1,4ghz. Telefon je rychlejší než ostatní symbianový telefony ale i tak otvírání aplikací je někdy zdlouhavé a pokud mám otevřené aplikace, tak se škube. A nejvíc co mě na té rychlosti štve, je reakce při otevření menu. Musim to mít daný jako seznam, abych mohl rychle projíždět aplikacemi ale i tak zezačátku reáguje jak kdyby měl kocovinu.

Opravdu bych dotyčnýho nosil na rukou kdyby mi někdo dal echo jak nataktovat procesor nebo věděl o mangu nebo meegu na e7.

Dík lidi :)
pyler
Bronzový člen
Přístroj: n97 mini

Re: prosím o rady ohledně hacků a úprav sw

Příspěvekod pyler » 02 zář 2013, 15:13

E7 nepretaktujes. A ani ziaden iny OS do nej nenahodis.

Zpět na “Nokia E7”