Nezobrazují se kontakty

Vše o mobilním telefonu pro široké masy uživatelů
mbiggy
Návštěvník
Přístroj: Nokia 500
Kontaktovat uživatele:

Nezobrazují se kontakty

Příspěvekod mbiggy » 28 pro 2012, 14:22

Zdravím,

mám problém. Nezobrazují se mi kontakty, myslím tím názvy. Ke kontaktům má přiřazený i odkaz na fb, takže tam mam fotky u kontaktů ale jméno je u každého kontaktu tohle (bez názvu). Když na ten kontakt najedu a otevřu ho tak už tam jméno je ale v seznamu tam je vždycky bez názvu. Nevíte jak se toho zbavit a vrátit to do normálu jak to bylo dřív?

Díky
Adalbert72
Moderátor
Přístroj: N8-00
Kontaktovat uživatele:

Re: Nezobrazují se kontakty

Příspěvekod Adalbert72 » 28 pro 2012, 15:23

Tohle Ti vzniklo po nějaké aktualizaci? Jinak náprava je (byla by) snadná, pokud jsi ovšem Kontakty zálohoval. To ostatně vřele doporučuji každému, protože je to vlastně jedna z nejdůležitějších věcí v tel. ;) Ty poškozené Kontakty bych kompletně smazal, a natáhl zpět ze zálohy.
Zálohovat můžeš dvěma způsoby:
1. Pomocí Nokia Suite, nastavíš aut. synchronizaci
2. Přímo v tel., Kontakty/Volby/Označit vše/Volby/Kopírovat vizitku/Do jiné paměti. To samozřejmě za předpokladu, že máš v případě Nokia 500 vloženu Paměťovou kartu.

:arrow: Po vytvoření zálohy pak Kontakty importuješ takto: Kontakty/Volby//Kopírovat vizitku/Z jiné paměti :)

:arrow: Pokud jsi žádnou zálohu nevytvořil, bude nutno Kontakty opravit ručně, jiná cesta mě nenapadá...
2x N8-00 Dark Grey, v.111.40.1511 Belle Refresh h@cked

Zpět na “Nokia 500”