Nastavení mobilních dat

Vše o mobilním telefonu Nokia 808
Zareta
Nováček
Přístroj: Nokia 808
Kontaktovat uživatele:

Re: Nastavení mobilních dat

Příspěvekod Zareta » 26 lis 2013, 09:09

Ověřeno - odesílání bez problémů, ale přijaté zprávy - pusto a prázdno.
Zdá se, že ta potvora (technika) vyhrála. :(
Adalbert72
Moderátor
Přístroj: N8-00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Adalbert72 » 26 lis 2013, 19:54

Techniku porazíme :) Úspěch je, že funguje alespoň to odesílání, příchozí zprávy jsou problémem korektní synchronizace. Schránku v telefonu máš nyní správně, proto se domnívám, že problém bude vně telefonu.

:arrow: Povol v nastavení Seznamu na Webu POP3 přístup, to by mělo zabrat. Nebo celou schránku odeber, a vytvoř znovu. Případně zkus vytvořit na Seznamu schránku s IMAP protokolem - svého času s ním ale byly problémy...
2x N8-00 Dark Grey, v.111.40.1511 Belle Refresh h@cked
Zareta
Nováček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Zareta » 27 lis 2013, 01:17

Tady je z mailu nastavení pop a imap, které mám aktuálně zadáno na propojení účtů.http://uloz.to/xLzJp2u2/2013-11-26-0303-jpg opět Zareta.
Jinak Seznam moc možností k nastavení neposkytuje.... Buď imap zatrhnu nebo ne.
Adalbert72
Moderátor
Přístroj: N8-00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Adalbert72 » 27 lis 2013, 01:38

:arrow: Po zrušení zabezpečení APOP (SSL/TLS ponechej) restartuj mailovou app + znovu se podívej do nastavení Příchozích zpráv, zda se změna na Síťový cíl T-Mobile Internet opravdu uložila. A... nějak jsem přehlédl :oops: , že máš nastaven na Seznamu IMAP - APOP a IMAP nejdou dohromady, APOP funguje pouze na POP3 protokolu.

EDIT: Prohlédl jsem si ještě jednou ten Word dokument... A ještě doporučení: v připojení mobilními daty změň nastavení na “Podle potřeby“, tím zmizí stálé zobrazení 3G ikony, šetří to baterii.

:arrow: Ještě k tomu nastavení: teď jsem pomocí přednastavených parametrů vytvořil schránku na Seznamu naprosto bez problémů... Takže se logicky nabízí otázka: schránku jsi nastavila přes možnost "Jiná", a šlo si tedy vybrat mezi IMAP/POP3 ?
Pak tedy spusť v app Email průvodce, a využij přednastavených profilů - vytvoř schránku s POP3 protokolem, je možné, že ten IMAP se Seznamem na Nokiích blbne. Nebo: pokus se změnit parametr serveru příchozích zpráv (imap.seznam.cz Ti evidentně nefunguje), čili jej změň na “pop3.seznam.cz“. Pokud to nepůjde, schránku odeber, a vytvoř novou schránku podle parametrů výše.

:arrow: Porty nastav podle nápovědy, nebo zvol možnost “výchozí“: http://napoveda.seznam.cz/cz/imap-pop3-smtp.html
2x N8-00 Dark Grey, v.111.40.1511 Belle Refresh h@cked
Zareta
Nováček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Zareta » 29 lis 2013, 19:50

Ahojky - tak jsem to díky tobě porazila. Nakonec jsem tedy původní mail vyhodila, vytvořila znovu a po změně imapu na pop3 mám zpráv, že nevím, co s nimi. Díky za pomoc. :D :D :D
(Odkazy na uložto jsem odstranila.)

Zpět na “Nokia 808 Pure View”