Stránka 1 z 1

Vymazaný jazykový soubor

Napsal: 23 lis 2013, 18:00
od zajicek.marek
Potřebuji prosím poradit. Přes SymCleanup jsem si vymazal jazykové soubory a zapomněl sem nastavit zachovat češtinu. A teď se mi v menu přístroje ukazuje třeba u Nokia obchodu název Botiga. Jak to prosím mohu napravit?

Re: Vymazaný jazykový soubor

Napsal: 24 lis 2013, 12:37
od pyler
Reflashom firmveru.

Re: Vymazaný jazykový soubor

Napsal: 24 lis 2013, 16:42
od zajicek.marek
Napadlo mě přeinstalovat software, ale teď nevím jestli bych nepřišel o hack a o aplikace.

Re: Vymazaný jazykový soubor

Napsal: 28 lis 2013, 05:41
od Adalbert72
Přeinstalovat pomocí Nokia Suite možná nepůjde, protože Nokia Suite kvůli úpravám zřejmě nerozpozná SW verzi. Tzn. je opravdu nutno flashnout, mohl bys zkusit ve Phoenixu "FW Update", ale v tomto případě mu moc šancí nedávám :roll: Spíše si myslím, že bude potřeba úplně klasický reflash, při kterém přijdeš o všechna data. Halt, za chyby se platí, ale tohle snad nebude tragédie ;) No, tel. si prostě hackneš znovu, a nainstalovat aplikace snad také nebude extra problém...

Re: Vymazaný jazykový soubor

Napsal: 28 lis 2013, 19:25
od zajicek.marek
Přeinstalovat by to šlo, Nokia suite mi ho normálně najde. Jen se mi teď jedná o to, o co všechno v telefonu přijdu. Nechce se mi vše instalovat znovu.

Re: Vymazaný jazykový soubor

Napsal: 28 lis 2013, 20:16
od Adalbert72
zajicek.marek píše:Nechce se mi vše instalovat znovu...

To samozřejmě chápu, problém je, že z pochopitelných důvodů to nebudu na svých telefonech zkoušet...

Podle uživatelských ohlasů byl např. update Belle»»Belle Refresh pomocí Nokia Suite bez ztráty dat, čili by to fungovat mělo. Ale nikdo Ti to nezaručí, navíc, Nokia Suite se uměla občas chovat nečekaně :roll:

A v praxi, pokud by to tedy dopadlo ideálně, se přeinstaluje systém, ale všechny apps, u kterých jsi odstranil jazykové mutace, bude třeba stejně nainstalovat znovu. Takže se mi to jako časová úspora příliš nejeví.

:arrow: Nicméně to zkus, je mi jasné, že po flashi je s uvedením do původního stavu dost práce. A dej vědět, jak to dopadlo - ovšem, pokud nebude systém fungovat dobře/nebo bude nestabilní, flashi se nevyhneš...