Padající skype na Lumia 1020 a 1520

Aplikace ze Store pro telefony s Windows
michalfikk
Návštěvník
Přístroj: Lumia 1520
Kontaktovat uživatele:

Padající skype na Lumia 1020 a 1520

Příspěvekod michalfikk » 31 bře 2015, 20:22

Zdravím ,mám problém se skypem. Měl jsem Lumii 1020 a vlastně od začátku mi skype neustále padal, tedy ani se nepřihlásil a padnul, někdy po instalaci nového softwaru třeba jednou naskočil a pak zase nic. Vzhledem k tomu, že jsem v telefonu měl verze developer preview, tak jsem to přikládal i k tomu. Ovšem po jedném zformátování telefonu skype zase fungoval, ovšem pouze pár chvil. Rezignoval jsem a nic jsem dál neřešil.
Koupil jsem si nyní Lumii 1520, skype fungoval, ale v okamžiku, kdy jsem si vše zase nastavil a nainstaloval dle potřeb, skype fungovat přestal a zase jen padá, nedostanu se za přihlašovací obrazovku.
Netuší někdo čím by to mohlo být? Žádná přeinstalace nikdy nepomohla. Nemůže být problém v nějakém programu s kterým se skype v telefonu nesnese?

Dík
Administrator
Administrator
Přístroj: Nokia Lumia 925
Kontaktovat uživatele:

Re: Padající skype na Lumia 1020 a 1520

Příspěvekod Administrator » 01 dub 2015, 11:20

Konkrétně aplikace to asi dělat nebude, ale některá služba, kterou spouští. Nový Skype je velmi stabilní a na čtyřjádrových telefonech se i dokonce rychle spouští. Pokud vám to dělalo na dvou mobilech, opravdu máte v mobilu něco, s čím se nesnese. Ale netuším co, nikdy jsem o tomto problému neslyšel.
Nezbývá, než zformátovat mobil bez obnovení zálohy nastavení, nainstalit Skype, spustit ho a pak postupně přidávat jednotlivé aplikace, až vytipujete tu, která to způsobuje. Velmi pravděpodobně nepůjde o žádnou systémovou.
myLUMIA.cz
můj svět, moje Lumia

Zpět na “Aplikace pro Windows telefony”