Chytré hodinky + sporttester (Lumia 640), něco ověřenýho?

Aplikace ze Store pro telefony s Windows
verxes
Návštěvník
Přístroj: Lumia 640 LTE
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod verxes » 27 čer 2015, 15:36

Ahoj, nemáte někdo nějaký sporttester (+chytré hodinky), které by byly kompatibilní s Windows Phone?

Jediné co jsem našel je sporttester Fitbit Charger. Aplikace Fitbit je přímo v telefonu předinstalována, tak bych očekával, že to bude kompatibilní.

Jedná se o toto:
https://www.mall.cz/fitness-naramky/fitbit-merilnik-aktivnosti-surge-velik-crn?v=736027&utm_source=heureka.cz&utm_medium=cse&utm_campaign=EF&utm_content=fitness-naramky&utm_term=736027

Nicméně podle kompatibility to ani neumí přehrát z Windows Phone hudbu, přijímat notifikace o příchozím hovoru, či SMS, čímž mě to kompletně odrazuje k nákupu přístroje za 6500Kč a můžu si koupit nějaký hloupý náramek.

viz.:
http://www.fitbit.com/devices
kecka
Člen fóra
Přístroj: Lumia 925
Kontaktovat uživatele:

Re: Chytré hodinky + sporttester (Lumia 640), něco ověřenýho

Příspěvekod kecka » 27 čer 2015, 19:27

Dlouho jsem hledal a nic nenašel..... Mi jde hlavně o to aby to ukazovalo hovor a SMS a vibrovalo.....
verxes
Návštěvník
Přístroj: Lumia 640 LTE
Kontaktovat uživatele:

Re: Chytré hodinky + sporttester (Lumia 640), něco ověřenýho

Příspěvekod verxes » 27 čer 2015, 21:11

Tak teď nevím, jestli počkat až vyjdou Win10 - pak by mohly nejke novinky vyjít.. Ale protože se mi nechce moc cekat a hlavní prio jsou u mě fitness funkce, tak nkonec si skončím s náramkem FitBit charge HR, který vypadá obstojně.. Akorát hodně uživatelů má s parováním na Lumiích problémy a moje 640ka ani zatím není uvedená v podporovaných zařízeních:

www.fitbit.com/devices

Takže až si ověřím funkčnost FitBitu, tak asi koupím verzi charge HR.
TomaskiVIP
Člen fóra
Přístroj: L930 L820x5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod TomaskiVIP » 08 úno 2016, 15:06

Garmin Vivoactiv ověřeno spousta aplikaci všechny sport funkce co si vzpomeneš další mozno doinstalovat z Garmin plně funkční s WP 10 . Notifikace lze nastavit v aplikaci Garmin connect která je ve store.

Zpět na “Aplikace pro Windows telefony”