Microsoft office v mobilu

Aplikace ze Store pro telefony s Windows
t4ch10n
Člen fóra
Přístroj: Nokia lumia 735
Kontaktovat uživatele:

Microsoft office v mobilu

Příspěvekod t4ch10n » 07 srp 2015, 17:36

Neví někdo, jestli nebude možné používat základní verze wordu a excelu v desítkách zdarma, jako v předchozích verzích OS windows phone? Bylo by to užitečné. Nevyužiji potenciál officů na 100 % a přišla by mi škoda za to platit. Nebo jestli někdo neví o jednorázové platbě za office a ne furt předplatné za používání.
Proky
Stříbrný člen
Přístroj: Lumia 930 WP 8.1
Kontaktovat uživatele:

Re: Microsoft office v mobilu

Příspěvekod Proky » 10 srp 2015, 10:36

Pro mobilní Windows 10 jsou již office k dispozici. Jako jednotlivé aplikace (Word, Excel, PowerPoint). A jsou zdarma. Stejně tak jsou k dispozici pro PC Win10, tuším, že do velikosti 10" (tablety) budou také zdrama.
kosmiklove
Pravidelný člen
Přístroj: Lumia 930
Kontaktovat uživatele:

Re: Microsoft office v mobilu

Příspěvekod kosmiklove » 11 srp 2015, 00:43

su tam to je sice pekne ale nieco s tym neni v poriadku.

ak si predvolim ukladanie do pamati telefonu tak vsetko pekne funguje. po opatovnom spusteni napr wordu sa mi otvori posledny mnou vytvoreny dokument. ak ho dam ale zavriet a odstranim ho z poslednych otvorenych uz je to v. akonahle dam prehladavat a znova otvorim mnou rozpisany dokument uz pyta kupit office 365 inak ho nemozem editovat.

to iste robi aj excel.

naopak ale dokument stiahnuty z onedrive editovat ide. ci uz vytvoreny na pc alebo presne ten ktory som vytvoril v telefone. ak som ho presunul do onedrive a vo worde zase z onedrive stiahol spät tak uz zrazu editovat ide.

dufam ze to je len chyba ktora bude vo finalnej verzii odstranena. toto je asi jediny neduh ktory mi brani updatovat primarnu lumiu na win10.

no a este nedokaze otvarat txt subory. coz je ale bezpredmetne pretoze na onedrive mam taky subor len jeden a ten neni problem prehodit do wordu.
NOKIA Lumia 930 Black

Zpět na “Aplikace pro Windows telefony”