Poslední dny s Nokií, teda s L925

Nokia Lumia 1520, 920, 930, 925, 820, 830, 720, 620, 630, 520, 530 a dalších
kosmiklove
Pravidelný člen
Přístroj: Lumia 930
Kontaktovat uživatele:

Re: Poslední dny s Nokií, teda s L925

Příspěvekod kosmiklove » 01 bře 2015, 01:31

martkawa

mod lietadlo nepouzivam a ako som spominal pouzivam lumie uz nejaky ten rok a viem si tam spravit par uprav aby baterka vydrzala co najdlhsie ;) takze do SZ mozem rovno poslat cislo uctu. za tu jednu vyplatu zadarmo mi ta stavka urcite stoji :)

dal som si tu namahu to zratat. v telefone mam nainstalovanych presne 95 aplikacii. takze na hlupu otazku ci naozaj potrebujem smartfon odpovedam jednoznacne ano.

na zbytok uz reagovat nebudem pretoze to berem len ako vyrypovanie zaslepeneho androidaka..

PS.: a ako pise administrator tak aj ja sa zase opakujem. neviem o tom ze by glance koncil a to ze si tu niekto len tak napise ze na zaklade par faktov s tym nerata...no comment :D
NOKIA Lumia 930 Black
martkawa
Pravidelný člen
Přístroj: Sony Z3 compact
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martkawa » 01 bře 2015, 19:38

re: Amin
Nevím jáké informace máš ty, ale určitě si pamatuješ při představení L930 ty kroutivé odpovědi na otázky,jak to bude s GS v budoucnu. Nikdo nedokázal přímo odpovědět, jak to bude. Podle mých informací je to stojí spoustu peněz, tak se to snažej vymyslet nějak jinak.Samozřejmě je problém v samotné technologii a přizpůsobení,ale to ti nemusím vysvětlovat,to určitě víš.Nechci nikoho jmenovat abych mu tím nezpůsobil problémy,ale moje informace jsou,že se s GS do budoucna nepočítá. Pokud jsou mylné a Lumia vyslyší nářky,jedině dobře.
Jinak se o tom psalo už dávno.

re:kosmiklove
Koukám,že na Slovensku je možné všechno. Konečně máte dálnice a ted dokonce vám vydržej Lumie, oproti všem ostatním(tím myslim celej svět) 2x až 3x déle. Nebo prostě jenom lžete :)
Bude to zřejmě to druhé, ale pokud ne, tak vyraž do nejbližšího zastoupení Nokie/Lumie a ukaž jim ten zázrak. Bude z tebe boháč, protože tisíce vývojářů po celém světě se pokouší o to, co se tobě podařilo :) Až ti za to dorazí první milion,napiš mi a osobně se ti přijdu omluvit :)
Tímto se loučim a třeba se mi v budoucnu dostane na testování nějaký výrobek od Lumie.
Ted mám na testováni Ip6/Ip6+,takže jsem hádám zaslepený iOSák :)
Falcon666
Člen fóra
Přístroj: Nokia Lumia 925
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Falcon666 » 06 bře 2015, 10:00

Ja nechápem, prečo sa tu tak do seba navážate. Vývoj mobilov je nepopierateľný a netreba hodnotiť telefóny podľa dvoch-troch vlastností, ktoré nevyhovujú každému, ale globálne.
Smartfóny Nokia sú stále dobré telefóny a pre moju L925 okrem baterky ( pri podobnom používaní ako vy, čo tu píšete, vydrží 1-2 dni ) nemám žiadnu kritiku.
Keď som si ju kupoval, mal som preštudované o nej všetko a aj info od viacerých majiteľov, takže ma nič neprekvapuje. Nič nepadá, sťahovanie na pozadí ide bez problémov, a drobné škrabance sú ( nijako zvlášť ho nechránim, ale dávam pozor ).
Každý výrobca na niečom šetrí, inak sú ceny vyššie a mám dojem, že vyššie triedy mobilov sú aj tak dosť predražené, biznis je biznis.
Nie som zástanca kúpy "špičkového" smartfónu kvôli prestíži, ale vždy podľa potreby a L925 mi poslúži tak isto, ako aj L1520. Že bude markantne svižnejšia, bude mať väčší displej, baterku, pamäť a ostatné "vychytávky", to ma nijako neberie, pretože dať toľko peňazí za mobil nemám dôvod. Nie som otrokom dnešnej doby, investujem inde, kde je to pre mňa efektívnejšie. Telefón používam pracovne, aj sa hrám, net, chat, mail, volania, navi, ... a ako som už písal, vedel som, že aký je to mobil, tak ma nič neprekvapuje.
Mne to príde dosť irónia porovnávať rôzne mobily s rôznymi OS, a je to iba čistý marketing výrobcov, aby spotrebiteľov presvedčili, že práve ich telefóny sú lepšie, rýchlejšie, kvalitnejšie...a väčšina ľudí, samozrejme, im to spapá :-)
Každý nech si kúpi to, čo chce. Mne je jedno, že sused má Fábiu, nepotrebuje také auto, ako ja, a nijako to neriešim ani sa mu nesnažím tlačiť moje názory na dobré auto.
Môj syn má HTC s androidom a iný OS nechce. Ja zase iný OS ako WP s Nokiou nechcem. Je to každého slobodná voľba a všetko má pre a proti.
Zmyslom môjho príspevku bolo trochu odľahčiť večný boj názorov, kedy niekto tlačí ten svoj ako buldozér, pretože má skúsenosti, a preto to musia ostatní vedieť. Mám takú osobu doma ( má prsia ) :-), takže ja už som dosť odolný.
Myslím si, že každý, kto má dilemu, ten sa opýta a potom po úvahe sa rozhodne.
Určite sú aj kazové kusy a aj štatistiky hovoria o konkrétnych číslach u konkrétnych výrobcov.
Ešte stále mám, ako služobný mobil, staručkú Nokiu 6310i, z ktorej iba volám, a nemôžem si ju vynachváliť - výdrž baterky, čistý hlas v sluchátku/mikrofóne, váha... a môžem ju hocikedy a hocikde ( sorry za výraz ) jebnúť do kúta, na zem, a stále funguje :-) Na volania úplne postačuje.
Pre poriadok ( krátkodobo okrem niektorých iných značiek ), mal som iba Nokie:
3210, 3310, 6310i, N95, E50, E51, E52, N8, Lumia 925, Lumia 735. Možno som na niektoré zabudol :-) A pri Nokiách rád aj zostanem.
Ešte by som sa možno dal nahovoriť na Meizu MX4 :-)
Administrator
Administrator
Přístroj: Nokia Lumia 925
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Administrator » 11 bře 2015, 16:46

To co píšete je pravda až v důsledku.

Nejdřív ale musí probíhat diskuze, až vášnivá nebo zaslepená, aby pak uživatelé jako vy mohli být spokojeni s hotovým produktem. Nebýt těchto nadšenců, bojujících za "to své" bychom dodnes jezdili v parních strojích. Je samozřejmě extrémně důležité, aby vývoj šel kupředu pod tlakem uživatelů, jinak by výrobci dál vyráběli to, co je výhodné pro ně.

Důkazem je např. Nokia, která vytrvale vyráběla tlačítkové telefony a dotyku se bránila, ačkoli poptávka existovala mnoho let před iPhonem.
myLUMIA.cz
můj svět, moje Lumia
salatín
Člen fóra
Přístroj: lumia 950
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod salatín » 14 bře 2015, 10:43

to martkawa a spol.

je mi ľúto, že ešte aj na stránke o telefónoch niekto rieši svoju nadradenosť a komplexy ako ty....
htcjirka
Moderátor
Přístroj: Nokia Lumia 930
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod htcjirka » 14 bře 2015, 11:55

ale moje informace jsou,že se s GS do budoucna nepočítá.

Počítá stále, nový a dokonce low model Microsoft Lumia 532 ma GS.V době kdy se vyvíjela (telefon se vyviji rok a vice, takze musíš v case nazpět do predstaveni daného telefonu) Lumia Icon/930 amoled ve FullHD od Samsungu tuto moznost nemel a zavedeni by bylo velice nakladne.Nic vic v tom není.
Proto i do budoucna se budeme setkávat, ze jeden model bude mit GS a druhy zase ne.
Nokia Lumia 930
Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note8
martkawa
Pravidelný člen
Přístroj: Sony Z3 compact
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martkawa » 24 bře 2015, 15:56

Tak jsem navštívil stránky abych zrušil inzerát a zjistil že se ve vlákně ještě pokračuje. Byla tu určitá naděje, že by se debata mohlo třeba posunout,tak jsem nahlédl a naděje je pryč. Předem se omlouvám těm co se snažili vcelku racionálně debatovat/polemizovat a děkuji jim za to.
Ostaním rádím at si vyndaj hlavu z prd..... a začnou trochu žít. Zbožnování mobilu přece jenom není úplně zdravý vztah :)
O žádné nadřazování nešlo,jenom, že lhát a vymýšlet si, by se prostě nemělo. A hlavně, to dalším lidem,kteří si ten mobil třeba chtějí koupit, moc nepomůže. Proto je lepší být objektivní(baterka-mizerná,aplikace(hlavně prohlížeče) padaj a zdaleka jich není tolik a nejsou v takové kvalitě jako má konkurence, je prostě fakt.
Subjektivní: o těch se dá polemizovat
O GS jsem psal rovnou,že mé informace jsou jiné(a nemusí to být tak),protože sám MS se k tomu nevyjádřil a možná ani on sám ještě neví. Každopádně pokud GS bude v nových lumiích,jedině dobře. Proti konkurenci je to jedna z mála velkých(pak už je jediná a tou je cena) výhod!!!!!!!

Zpět na “Přístroje Lumia s Windows Phone 8”