Jak získat zpet kontaky???

Nokia Lumia 1520, 920, 930, 925, 820, 830, 720, 620, 630, 520, 530 a dalších
slama007
Návštěvník
Přístroj: nokia 530
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod slama007 » 15 říj 2015, 11:04

Chtěl bych poprosit o radu, zda jde nějakým způsobem získat zpět kontakty z odcizeného telefonu LUMIA 530. Vím, že jsou kontakty uložené někde na serveru, ale to je vše co bohužel vím. Musím podotknout, že nemám nikde zaznamenány žádné přihlašovací údaje, absolutně nic, jelikož jsem údaje musel 5x předělávat při registrování. Děkuji.
Administrator
Administrator
Přístroj: Nokia Lumia 925
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Administrator » 15 říj 2015, 12:53

Ano, kontakty, fotky i SMS jsou uložené na vašem MS účtu. A jak očekáváte, že by jste kontakty získal, když nemáte tak zásadní věc jako jsou přihlašovací údaje? Opravdu by jste chtěl, aby se povalovaly volně na internetu bez přihlášení?

Svůj login jste musel ověřovat, někam vám muselo přijít heslo. Ve vašem mailu vyhledejte informace ke svému účtu.
myLUMIA.cz
můj svět, moje Lumia
slama007
Návštěvník
Přístroj: nokia 530
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod slama007 » 16 říj 2015, 11:07

Nejsu naivní. Už si nepamatuji, jak přesně probíhalo přihlašování, proto se ptám. Když si nepamatuji přihlašovací údaje na nějakém webu, vždy to jde nějakým způsobem zjistit, někomu kdo to má na starosti napsat, zavolat, nějak to pořešit přes jméno, nebo tak něco, jak třeba v bance :) Já bych své údaje znal, ale ty co jsem tam zadával, jsem musel snad 5x předělat, protože to buď někdo už měl, nebo to nesedělo z bezpečnostního hlediska, atd atd...přihlašoval jsem se rychle v terénu a pak už nebylo, jak to zjistit. Když jsem se někoho ptal, kdo měl lumii, tak řekl nevím. Jelikož to nebylo aktuální, tak jsem to přestal řešit a byla to chyba. Jsem smířen s tím, že bohužel je to všechno v pytli, ale řekl jsem si, že se zkusím zeptat někde na netu.
Kdybych ty hesla a přihlašovací údaje teoreticky měl, kde je prosím Vás možné se přihlásit? Mám v hlavě nějaké možnosti a jedna z nich by mohla být správná.
DĚKUJI
Proky
Stříbrný člen
Přístroj: Lumia 930 WP 8.1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Proky » 16 říj 2015, 11:16

jdi na web http://www.live.cz a zde zkus vyplnit své přihlašovací údaje. Pokud si je nepamatuješ, zkus odkaz "Nezdařil se přístup k účtu?" na přihlašovací stránce.

Zpět na “Přístroje Lumia s Windows Phone 8”