mapy

O systému Windows 10 pro mobily
michal79cz
Nováček
Přístroj: lumia 730
Kontaktovat uživatele:

mapy

Příspěvekod michal79cz » 30 pro 2016, 18:40

Ahoj používal jsem here mapy a byl jsem 100% spokojen s těma náhradníma fakt nevím. Ale vždycky to dopadne tak že nakonec jedu podle google map z telefonu přítelkyně. Google mapy jsou sice ve storu za poplatek k mání, ale nic moc v komentářích o nich nepíšou. A jak už jsem kolikrát i sám testoval v jinejch aplikacích které jsou z konkurence je rozdíl občas propastnej.
htcjirka
Moderátor
Přístroj: Lumia
Kontaktovat uživatele:

mapy

Příspěvekod htcjirka » 30 pro 2016, 21:34

V cem konkretne jsi s novymi mapami nespokojeny?Je to na stejne urovni Here Maps/Drive.Ani pecka, ale ani nic strasneho.
MOBILNÍ WINDOWS - NEJRYCHLEJŠÍ A NEJSTABILNĚJŠÍ OS NA TRHU
Lumia 925, 930, 950XL
michal79cz
Nováček
Přístroj: lumia 730
Kontaktovat uživatele:

mapy

Příspěvekod michal79cz » 31 pro 2016, 01:25

Třeba načítání trvá strašně dlouho a občas mě ani nenajde cíl. Pokud najde cíl a začne navigovat paráda, ale často padá. A ani když najde cil a nespadne tak naviguje dost chaoticky občas mě třeba někde nechá objet nejakej blok atd. U here jsem si občas zapnul data a jelo všechno super rychle. A neskutečný je když zapnu navigaci já a přítelkyně. To je prostě peklo jak nesmyslně me to má tendenci tahat obklikama. Ze začátku jsem si myslel že mě to chce třeba ušetřit nějaké kolony atd. Ale ne nechám ji kecat kraviny jak a kde se otočit atd. A jedu podle paměti, nebo té druhé navigace. Někdy se třeba vzpamatuje a začne ukazovat směr normálně. Ale jen někdy!
htcjirka
Moderátor
Přístroj: Lumia
Kontaktovat uživatele:

mapy

Příspěvekod htcjirka » 31 pro 2016, 10:28

Ja pouzivam vicemene profi placene nevigace, Here Drive/Mapy beru jako nouzovku, ale to co popisuješ, jsem s mapami, když jsem je zkousel nezazil ani jednou, ani pady a ani zmatene navigovani.Ani s nacitanim dlouho nemam problém nebo ze by to nenaslo zadany cil.
MOBILNÍ WINDOWS - NEJRYCHLEJŠÍ A NEJSTABILNĚJŠÍ OS NA TRHU
Lumia 925, 930, 950XL
Ja8k1
Bronzový člen
Přístroj: Lumia950 XL ft. mozo
Kontaktovat uživatele:

mapy

Příspěvekod Ja8k1 » 12 led 2017, 09:22

Jak pise THC jirka, Microsoft mapy jsou použitelné a na to že jsou zdarma velice dobře plní svou funkci, používám je víceméně děnně a jsou spolehlivé

Zpět na “O Windows 10 všeobecně”