Windows 10 (PC) a Windows 10 (mobil)

O systému Windows 10 pro mobily
htcjirka
Moderátor
Přístroj: Nokia Lumia 930
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod htcjirka » 06 čer 2016, 22:08

Windows 10 Mobile nejsou urcene pro Lumiii 925, mas v telefonu insider a 925 uz nejakou dobu není podporovana, proto se mohou vyskytnout takove potize.Lumii 925 je dobře nechat dožít s oficiálními 8.1, nez s neoficiálními desitkami.
Nokia Lumia 930
Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note8
alexfakso
Návštěvník
Přístroj: Lumia 1020
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod alexfakso » 08 čer 2016, 11:43

Dobrý den,

pořídil jsem si právě Lumii 1020 s vědomím, že půjde aspoň přes insider mít wp 10. Bohužel když kliknu na vyhledat buildy tak mi to napíše, že žádne buildy. Nenašli jsme pro vás verzi preview buildu. Přitom na těchto stránkách jsem si četl, že by to mělo jít na každou lumii s 8.1. Můžete mi prosím poradit jak wp10 do lumie 1020 dostat? Nevadí mi, že bude nestabilní.
Děkuji.
szdeneks
Návštěvník
Přístroj: Lumia 930
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod szdeneks » 09 čer 2016, 11:45

Dobrý den zháním informace jak odstranit spywarový program SearchTerms s telefonu s windows pohone 10
jedná se o lumia 930. je tam nainstalován windows phone 10586.318 a když se použije vyhledávací tlačítko lupy na displeji tak se neotevře vyhledavač bing ale spustí se IE prohlížeč a najede stránka google.cz a vní odkazy spyware SearchTerms. Nevím zda to je tak nastaveno již s novými windows phone 10 ale myslim si že ne. Setkal se s tím někdo a jaky je postup pro nápravu ( odstranění) popř je možno si pod tlačítko lupy dát libovolný odkaz?
Děkuji za info.
P.S. Na googlu jsem hledal informace nic jsem nenašel. Možná by pomohlo tovarní nastavení hard reset, ale to se mi nechce dělat, pokud existuje nejaká jiná možnost.
Děkuji za každou radu.
Zdenek
htcjirka
Moderátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod htcjirka » 09 čer 2016, 22:21

To jsi nějak "dokopal" sam, v zakladu se rozhodne neotvira IE/EDGE prohlizec s vyhledavacem Google.cz..
Nokia Lumia 930
Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note8
alexfakso
Návštěvník
Přístroj: Lumia 1020
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod alexfakso » 10 čer 2016, 01:40

Dobrý den,

pořídil jsem si právě Lumii 1020 s vědomím, že půjde aspoň přes insider mít wp 10. Bohužel když kliknu na vyhledat buildy tak mi to napíše, že žádne buildy. Nenašli jsme pro vás verzi preview buildu. Přitom na těchto stránkách jsem si četl, že by to mělo jít na každou lumii s 8.1. Můžete mi prosím poradit jak wp10 do lumie 1020 dostat? Nevadí mi, že bude nestabilní.

Děkuji za odpověď.
htcjirka
Moderátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod htcjirka » 10 čer 2016, 19:16

Pro modely, které nejsou podporovány byl ukončen i insider.Jde to tam ještě různými obklikami dostat, ale výsledek a běh telefonu není ideální.Microsoft věděl, proč desitky pro některé modely zcela zaříznul.
A k čemu ti tam desítky budou, když to bude nestabilní, zabugované, fotky degradované, to zcela postrádá smysl..
Nokia Lumia 930
Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note8
htcjirka
Moderátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod htcjirka » 12 črc 2016, 19:39

Venku nový build .494, stahujte.

10586.494 přináší..

•Improved reliability of Windows Media Player, Internet Explorer 11, Windows Explorer, Miracast, and Windows kernel.
•Fixed issue with some people seeing a black screen instead of the lock screen when resuming from connected standby.
•Fixed issue with DirectAccess where the Disconnect button appears in some cases when the connection isn’t fully established.
•Fixed issue where local user accounts weren’t locked after a number of failed sign in attempts.
•Improved support for video playback in certain apps that didn’t render video correctly after resuming from sleep.
•Fixed issue with Windows Phone losing user authentication certificates after upgrading to Windows 10 Mobile in some cases.
•Improved support of the backup settings of apps on Windows 10 Mobile.
•Fixed issue where Microsoft Silverlight based apps wouldn’t install on Windows 10 Mobile after joining Azure Active Directory.
•Fixed additional issues in .NET, Windows Kernel, Windows Update, authentication, revised daylight saving time, support for PDF files, Bluetooth, Microsoft Edge, Internet Explorer 11, networking, and Wi-Fi connectivity.
•Security updates for Microsoft Edge, Internet Explorer 11, Kernel Mode Drivers, Windows Kernel, .NET Framework, Windows Secure Kernel Mode, and Microsoft Print Spooler.
Nokia Lumia 930
Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note8

Zpět na “O Windows 10 všeobecně”