zvuky a melodie

O systému Windows 10 pro mobily
t4ch10n
Člen fóra
Přístroj: Nokia lumia 735
Kontaktovat uživatele:

zvuky a melodie

Příspěvekod t4ch10n » 12 lis 2015, 13:45

Půjde u w10 nastavit zvuk upozornění pro každou aplikaci jiný? Jako to šlo u 8.1.
Ja8k1
Bronzový člen
Přístroj: HP Elite x3
Kontaktovat uživatele:

zvuky a melodie

Příspěvekod Ja8k1 » 12 lis 2015, 14:21

Ano lze nastavit zvuk pro budík, facebook, messenger, email, whatsapp, zprávy...
Kateřina
Nováček
Přístroj: Lumia 830
Kontaktovat uživatele:

zvuky a melodie

Příspěvekod Kateřina » 13 čer 2016, 13:13

Ahoj,

čerstvě jsem upgradovala na Win 10 (čistá instalace bez zálohy, dle vašeho návodu), ale nevím, jak změnit výchozí zvuk oznámení.
Ve Win 8.1 to šlo v Nastavení>přizpůsobení>zvuky - tam, co si člověk nastavil vyzvánění, zvuk závěrky fotoaparátu atp. Ve Win 10 jsem takovou možnost nenašla.

Podařilo se mi nastavit zvuk pro budík, vlastní vyzvánění, vlastní zvuk pro doručenou zprávu. Dále se mi v Nastavení>Systém>Oznámení a akce nabízí upravit notifikace vč. zvuku u několika málo aplikací:
Budíky a hodiny, Dotykové ovládání, Údaje o pohybu, Zařízení, Zasílání zpráv.

A to je všechno. Není tam např. wifi, takže nemám možnost změnit/vypnout zvuk u hlášek typu "Wifi vyžaduje pozornost".
Používám taky jednoduchoučkou aplikaci "Instant notes", která umožňuje připomenutí, tam se mi možnost nastavit notifikace a zvuky nenabízela ani ve Win 8.1. Jenomže ve Win 8.1 byla ta možnost změnit výchozí zvuk připomenutí, ten se pak použil pro aplikace, u kterých to nešlo nastavit individuálně.

Jde nějak "donutit" telefon, aby v Nastavení>Systém>Oznámení a akce nabízel i další aplikace, u kterých by pak šlo individuálně nastavit pravidla pro oznamování? Během zoufalého pátrání na internetu jsem se dočetla, že se aplikace nabídne až poté, co pošle první notifikaci, ale u Instant notes to očividně neplatí a u wifi taky ne...

Za jakékoli rady, tipy a postřehy budu vděčná :)
Katka
texi
Člen fóra
Přístroj: Lumia 950
Kontaktovat uživatele:

zvuky a melodie

Příspěvekod texi » 13 čer 2016, 17:19

Já se přidám s dotazem, jestli Vám normálně funguje zvuk u příchozích mailů? V notifikačním centru jsou, ale zvuk když mi mail přijde telefon neudělá..
htcjirka
Moderátor
Přístroj: Nokia Lumia 930
Kontaktovat uživatele:

zvuky a melodie

Příspěvekod htcjirka » 14 čer 2016, 21:49

Ano funguje, je potřeba to mit povoleno nejen v nastaveni - oznamení a akce, ale ještě v samotné email aplikaci Outlook - nastaveni - oznámení.
Nokia Lumia 930
Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note8
Kateřina
Nováček
Kontaktovat uživatele:

zvuky a melodie

Příspěvekod Kateřina » 16 čer 2016, 12:49

Prosím, fakt by mi pomohlo, kdyby někdo věděl, jestli jde změnit výchozí zvuk u notifikací, případně jestli jde změnit zvuk oznámení u aplikace, i když se ta aplikace nezobrazuje v Nastavení>Systém>Oznámení a akce. Díky!
htcjirka
Moderátor
Kontaktovat uživatele:

zvuky a melodie

Příspěvekod htcjirka » 16 čer 2016, 20:21

Při prvním upozorneni dané aplikace se sama prida i do nastaveni, systém, oznameni a pak si tam muzes nastavit libovolny zvuk.
Nokia Lumia 930
Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note8
Kateřina
Nováček
Kontaktovat uživatele:

zvuky a melodie

Příspěvekod Kateřina » 18 čer 2016, 14:45

htcjirka píše:Source of the post Při prvním upozorneni dané aplikace se sama prida i do nastaveni, systém, oznameni a pak si tam muzes nastavit libovolny zvuk.

Jasně, ale očividně to tak nefunguje u všech aplikací, proto jsem se ptala, jestli existuje způsob změny výchozího zvuku jako obecně, jako to bylo ve Win 8.1. Používám jednu aplikaci, která se mi tam prostě nezobrazuje, tudíž používá výchozí zvuk, který mi vadí :) Rovněž tak notifikacie z wi-fi se mi v tom nastavení - systém - akce a oznámení nezobrazuje.
Jako není to nic zásadního, jenom jsem myslela, že třeba nějaká cesta existuje.
Každopádně dík.
htcjirka
Moderátor
Kontaktovat uživatele:

zvuky a melodie

Příspěvekod htcjirka » 19 čer 2016, 16:21

Ja jsem ještě nenarazil na zadnou aplikaci, která by se me zaroven neobjevila v centru notifikaci.
Jinak neexistuje zadna cesta jak to tam donutit pridat nebo obejit, bohužel.
Nokia Lumia 930
Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note8
Kateřina
Nováček
Kontaktovat uživatele:

zvuky a melodie

Příspěvekod Kateřina » 21 čer 2016, 15:09

htcjirka píše:Source of the post Ja jsem ještě nenarazil na zadnou aplikaci, která by se me zaroven neobjevila v centru notifikaci.
Jinak neexistuje zadna cesta jak to tam donutit pridat nebo obejit, bohužel.

OK, já jsem si to myslela, díky. Jinak ta aplikace je Instant Notes, fakt mi vyhovuje na takové ty nejrychlejší poznámky. Umí i připomenutí, leč v nastavení notifikací se prostě nezobrazuje. Uvidím, jestli se neprobere po vícero připomenutích, ale nezobrazovala se mi v notifikacích ani u WP 8.1.

Zpět na “O Windows 10 všeobecně”