W10 a vybíjení baterie.

O systému Windows 10 pro mobily
windowsglass
Návštěvník
Přístroj: lumia 535
Kontaktovat uživatele:

W10 a vybíjení baterie.

Příspěvekod windowsglass » 09 pro 2015, 21:08

Abych vás seznámil se svým problémem . mám lumii 535 aktualizoval jsem ji na W10 pomocí insideru prý by to měla být již finální verze která má být zanedlouho vydaná ofiko.. no jestli je to pravda tak mě tedy Microsoft pěkně nas*** po updatu se mi šíleně vybíjí baterie když jsem si prohlédl statistiky spořiče baterie tak se systém podílí na 65% vybíjení baterie ! Displej nějakých 18% a zbytek aplikace. je to vůbec možný ? Mobil využíván především na internet, volání a sms a stejně mi vydrží sotva půlku dne, když jsem ještě měl W8.1 vydržel jsem s baterkou klidně 1,5 až 2 dny . co víc ikdyž je mobil ve spánkovém režimu tak mi baterie přes noc klesne o 25%. Samozřejmě těch problémů je víc ale tenhle je nejzásadnější.
Další z problémů je že lumia 535 má softwarový ovládací panel který se dá potažením prstem nahoru skrýt na 8.1 to fungovalo úžasně po skrytí panelů se aplikace přizpůsobila 5" displeji a teď na W10 mi tam po skrytí panelů zůstane černý pruh avšak aplikace se přizpůsobí na 5" takže samozřejmě nevidím celý obsah aplikace. Nechápu že ani tohle nevyřešili když lumia 550 má taky softwarový ovládací panel a má reprezentovat W10.
Máte někdo podobný problém ? Případně nějaké řešení ? W10 jako takový se mi moc líbí a chtěl bych u něj zůstat ale tohle mě velmi zklamalo a ztrácím důvěru k Microsoftu upřímně si myslím toto: Windows mobile jako platforma má nejmenší podíl na trhu a proto si myslím že o to víc by se měla snažit být nejlepší tímhle mi ale dokazuje že je zaslouženě nejhorší
htcjirka
Moderátor
Přístroj: Nokia Lumia 930
Kontaktovat uživatele:

W10 a vybíjení baterie.

Příspěvekod htcjirka » 09 pro 2015, 21:17

Musíš si uvědomit, že máš jen sestavení OS, ale nikoliv FW(ten mas pro 8.1), který má razantní vliv nejen na výdrž baterie.
Dokud nebudes mit finalni celou rom to jest sestaveni OS + FW na tvůj telefon, nemá cenu to nejak zasadne resit.
Nokia Lumia 930
Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note8
windowsglass
Návštěvník
Kontaktovat uživatele:

W10 a vybíjení baterie.

Příspěvekod windowsglass » 09 pro 2015, 21:31

htcjirka píše:Source of the post Musíš si uvědomit, že máš jen sestavení OS, ale nikoliv FW(ten mas pro 8.1), který má razantní vliv nejen na výdrž baterie.
Dokud nebudes mit finalni celou rom to jest sestaveni OS + FW na tvůj telefon, nemá cenu to nejak zasadne resit.

Takže chápu správně až vyjde W10 offiko měl by být optimalizován pro jednotlivá zařízení ?
Administrator
Administrator
Přístroj: Nokia Lumia 925
Kontaktovat uživatele:

W10 a vybíjení baterie.

Příspěvekod Administrator » 09 pro 2015, 22:21

Chápeš správně, že dám krk na to, že to není jak píšeš. Zační Obnovením továrního nastavení bez obnovení zálohy, pak nech aktualizovat všechny aplikace a za týden napiš, rozhodně to nebude jak říkáš.
myLUMIA.cz
můj svět, moje Lumia
windowsglass
Návštěvník
Kontaktovat uživatele:

W10 a vybíjení baterie.

Příspěvekod windowsglass » 10 pro 2015, 00:24

Administrator píše:Chápeš správně, že dám krk na to, že to není jak píšeš. Zační Obnovením továrního nastavení bez obnovení zálohy, pak nech aktualizovat všechny aplikace a za týden napiš, rozhodně to nebude jak říkáš.

Ok. Zkusim to ... děkuju za info a radu ;)

Zpět na “O Windows 10 všeobecně”