kalendář

O systému Windows 10 pro mobily
gruntik
Nováček
Přístroj: Lumia930
Kontaktovat uživatele:

kalendář

Příspěvekod gruntik » 11 pro 2015, 20:30

Na l930 se mi na dlaždici kalendáře ztratil datum a objevila se pouze ikona kalendáře a nápis outlook kalendář. Chybí mi tam datum na který jsem byl zvyklý a nenabízí se mi nastavení živé dlaždice. Mám W10. Nevíte někdo co s tím? Díky
Administrator
Administrator
Přístroj: Nokia Lumia 925
Kontaktovat uživatele:

kalendář

Příspěvekod Administrator » 14 pro 2015, 00:21

Zadat nějakou poznámku do kalendář, aby se probudila dlaždice.
myLUMIA.cz
můj svět, moje Lumia
monty.roman
Pravidelný člen
Přístroj: Lumia 820 Black
Kontaktovat uživatele:

kalendář

Příspěvekod monty.roman » 14 pro 2015, 11:53

přicpu se sem ať nezakládám nové téma.

existuje nějaký způsob, jak donutit k synchronizaci outlook kalendář od Exchange účtu nastaveného v telefonu? přidal jsem firemní účet a nevím, jak dotlačit telefon k synchronizaci. i v kalendáři se mi objevila barevná kategorie pro položky z firemního mailu, nicméně se zádné položky z kalendáře neobjevují. ve WP8.1 šla synchronizace vyvolat z menu nastavených účtů, zde ve W10 žádné kontextové menu vyvolat nelze a žádnou volbu synchronizace jsem nenašel ani v aplikaci kalendáře, v nastavení účtů ani nikde jinde.

není podmínkou, aby se stahovaly i e-maily? jejich synchronizaci mám zakázanou (povolil jsem pouze poznámky+kalendář), jelikož je v telefonu nepotřebuji.

předem díky za názory.
gruntik
Nováček
Přístroj: Lumia930
Kontaktovat uživatele:

kalendář

Příspěvekod gruntik » 14 pro 2015, 16:45

Administrator píše:Source of the post Zadat nějakou poznámku do kalendář, aby se probudila dlaždice.

OK. Už to funguje. Díky.
Ja8k1
Bronzový člen
Přístroj: HP Elite x3
Kontaktovat uživatele:

kalendář

Příspěvekod Ja8k1 » 14 pro 2015, 20:50

monty.roman píše:Source of the post přicpu se sem ať nezakládám nové téma.

existuje nějaký způsob, jak donutit k synchronizaci outlook kalendář od Exchange účtu nastaveného v telefonu? přidal jsem firemní účet a nevím, jak dotlačit telefon k synchronizaci. i v kalendáři se mi objevila barevná kategorie pro položky z firemního mailu, nicméně se zádné položky z kalendáře neobjevují. ve WP8.1 šla synchronizace vyvolat z menu nastavených účtů, zde ve W10 žádné kontextové menu vyvolat nelze a žádnou volbu synchronizace jsem nenašel ani v aplikaci kalendáře, v nastavení účtů ani nikde jinde.

není podmínkou, aby se stahovaly i e-maily? jejich synchronizaci mám zakázanou (povolil jsem pouze poznámky+kalendář), jelikož je v telefonu nepotřebuji.

předem díky za názory.

Já aktualizuji kalendář tím, že zaktualizuji emailovou schránku... zkus dočasně povolit aktualizaci mailů , vsadím boty že se ti zaktualizuje i kalendar

Zpět na “O Windows 10 všeobecně”