Nový build pro Insidery

O systému Windows 10 pro mobily
texi
Člen fóra
Přístroj: Lumia 950
Kontaktovat uživatele:

Nový build pro Insidery

Příspěvekod texi » 12 led 2016, 15:34

Asi je to blbost, ale nešly by do 950/950XL dát WP8.1?
Ja8k1
Bronzový člen
Přístroj: HP Elite x3
Kontaktovat uživatele:

Nový build pro Insidery

Příspěvekod Ja8k1 » 12 led 2016, 17:03

texi píše:Source of the post Asi je to blbost, ale nešly by do 950/950XL dát WP8.1?

A smím se zeptat proč by to? jediné smyslné řešení by to bylo pokud by to vyřešilo stabilitu operacniho systemu do doby něž MS vydá nějakou záplatu která to řeší... pokud te tedy záplat má šanci vyřešit... protože ale jak to tak pozoruji (3 záplaty a jeden firmware) jsem se posunuli od restartů při hovorech k "jen" odpojování Bluetooth ,ale problém je v podstate pořád tam a jen se změnilo "chování" problému.. pujde spise o HW problem a ten by ani W8.1 neřešilo...
texi
Člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Nový build pro Insidery

Příspěvekod texi » 12 led 2016, 18:41

Jako tak jsem to myslel, používat WP 8.1 do doby než by byly 10 úplně vyladěné.. Já mám 950 a první cca měsíc jsem neměl problém, ale po měsíci používání se mi začal odpojovat od handsfree v autě a dělat přesně to co jsi psal ty a rodina už si zvykla, ale při pracovních hovorech trnu kdy se odpojí. Zatím se mi zdá, že se odpojuje sice nepravidelně, ale spíš u příchozích hovorů, když volám já, tak je to zatím v pohodě.
Slyghter
Člen fóra
Přístroj: lumia 950xl
Kontaktovat uživatele:

Nový build pro Insidery

Příspěvekod Slyghter » 14 led 2016, 23:38

Ja8k1 píše:Source of the post Nestabilita pri hovorech na bluetooth na telefonu Lumia 950xl se vrátila. Zavzuji ještě udělat reset do základního nastaveni, ale už mi dochází trpělivost. Použitelnost telefonu pri praci v aute 0.

Ani se ti nedivím. U me na buildu x.36 restarty porsd. Pote tovární nastaveniba x.36 pohoda občas bt disconect ale ne restart. Taky hodnenv aute pres bt jsem. X.63 valim bez problemu. Ja uvazuji o reklamaci taky. Mam v záloze 930ku. Tech problemu už je opravdu dost.
Ja8k1
Bronzový člen
Kontaktovat uživatele:

Nový build pro Insidery

Příspěvekod Ja8k1 » 15 led 2016, 15:20

Slyghter píše:Source of the post
Ja8k1 píše:Source of the post Nestabilita pri hovorech na bluetooth na telefonu Lumia 950xl se vrátila. Zavzuji ještě udělat reset do základního nastaveni, ale už mi dochází trpělivost. Použitelnost telefonu pri praci v aute 0.

Ani se ti nedivím. U me na buildu x.36 restarty porsd. Pote tovární nastaveniba x.36 pohoda občas bt disconect ale ne restart. Taky hodnenv aute pres bt jsem. X.63 valim bez problemu. Ja uvazuji o reklamaci taky. Mam v záloze 930ku. Tech problemu už je opravdu dost.

No mohu potvrdit, že po restartu do zakladniho nastavení se to zase srovnalo a max se mi př hovoru odpoji Bletooth, ale hvor probíhá dále a jen teda potřeba jen přepnout na hlasitý odpoleslech. Telefon ani nezamrzá, takže gut, problémem však je, že opětovně se lze k bluetooth připojit až po vypnuti a zapnuti telefonu, protože v mezičase ( poté oco se mi u hovoru jednou bluetoot odpojí) v menu/nastavní je položka "zapnout bluettoh" takove to šoupátko.. je zašelé jakoby bluetooth vubec nebylo.

Dále prosím, pokud už tady je ta diskuze, máte možnost ověřit, zda k dopojování dochází při hovoru z obou sim? Má zkušenost je, že k problémům dochází pouze při hovorech ze SIM na které jsou aktivní data, ta SIM ,která je v telefonu jen na volání... tam se dá vesele švitořčit přes bluetooth klidne pul hodiny na příchoím a odchozím hovoru bez zaváhání..
texi
Člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Nový build pro Insidery

Příspěvekod texi » 15 led 2016, 17:36

Druhou sim odzkouším v nejbližší době, ale začalo se mi dít něco divného, ale netuším co to je?! Klasicky používám telefon - hovory, whatsapp, net, maily a poslední dobou se stává, že je telefon úplně horký, na pozadí nic spuštěného nemám a strašně to žere baterku - cca 10% za 10minut - připojil jsem telefon na nabíječku, byl stejně horký a procenta pořád padala, sice pomaleji, ale telefon se vůbec nenabíjel, proto si myslím, že na pozadí něco zůstane viset, ale nikde to není vidět, aby to šlo vypnout a hodně to žere baterku. Pomohlo mi vypnout/zapnout mobil a problém byl odstraněn, ale stává se mi to skoro každý den a je to celkem otravné, když si vzpomenu jak jsem se smál kolegům s androidem, co pořád válčili, že mají pomalé telefony, furt se jim sekají a já s WP8.1 jsem neměl nejmenší problém, ale teď mi připadá, že jsem na tom ještě hůř než oni s 3roky starou S3
Ja8k1
Bronzový člen
Kontaktovat uživatele:

Nový build pro Insidery

Příspěvekod Ja8k1 » 19 led 2016, 14:40

texi píše:Druhou sim odzkouším v nejbližší době, ale začalo se mi dít něco divného, ale netuším co to je?! Klasicky používám telefon - hovory, whatsapp, net, maily a poslední dobou se stává, že je telefon úplně horký, na pozadí nic spuštěného nemám a strašně to žere baterku - cca 10% za 10minut - připojil jsem telefon na nabíječku, byl stejně horký a procenta pořád padala, sice pomaleji, ale telefon se vůbec nenabíjel, proto si myslím, že na pozadí něco zůstane viset, ale nikde to není vidět, aby to šlo vypnout a hodně to žere baterku. Pomohlo mi vypnout/zapnout mobil a problém byl odstraněn, ale stává se mi to skoro každý den a je to celkem otravné, když si vzpomenu jak jsem se smál kolegům s androidem, co pořád válčili, že mají pomalé telefony, furt se jim sekají a já s WP8.1 jsem neměl nejmenší problém, ale teď mi připadá, že jsem na tom ještě hůř než oni s 3roky starou S3

Ahoj, všiml jsem si stejného problému zrovna nedávno, kdy jsem na rodinné oslavě po cca 2 hodinach nevšímání si telefonu zjistil že mi rapidně ubylo baterie a teleofn byť 2h netknutý byl docela rozpaleny. stalo se mi to však jen jednou a jak píšeš pomohl vyp/zap telefonu, predpokladam ze jde o nejaky neduh tohoto buildu u předchozích mi t nedělalo
rehgehege
Nováček
Přístroj: Lumia 950XL SS
Kontaktovat uživatele:

Nový build pro Insidery

Příspěvekod rehgehege » 21 led 2016, 23:01

Mno, a má někdo zkušenosti, jak se k problému staví Arvato? Mění přístroj za jiný? Nebo pájí na desce BT modul za jiný? :oops:
brejn
Člen fóra
Přístroj: Lumia 1320
Kontaktovat uživatele:

Nový build pro Insidery

Příspěvekod brejn » 22 led 2016, 09:27

Brzy vyjde update na 10.0.10586.71!
Opět můžeme doufat :D
Co mě zatím nejvíce pobavilo, tak se uživatelům WP říká "Čekanka".

Takže....čekáme :))

Zpět na “O Windows 10 všeobecně”