Oprava data vytvoření videí po importu do interní paměti telefonu (L930)

O systému Windows 10 pro mobily
F.C. YTIVARG
Návštěvník
Přístroj: Lumia 930
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod F.C. YTIVARG » 14 kvě 2016, 16:52

Dobrý den

Mám dotaz/problém ohledně videí zobrazovaných v appce Fotky na W10M po importu do interní paměti telefonu.
Pořídil jsem si telefon Lumia 930, který nemá slot na SD kartu. Při importu videí do interní paměti telefonu se mi všechna videa pořízené starým telefonem nastavily v appce Fotky jako první v pořadí s nejmladším datem vytvoření, byť originál soubory informace o vytvoření obsahovaly správné. Neexistuje ve W10M nějaká appka, která by dokázala opravit datum vytvoření videí na správnou (požadovanou) hodnotu? Zkusil jsem datum vytvoření upravit přes program FF FILE TIME z PC, bohužel pokud je telefon L930 připojen k PC jako USB úložiště (Přenosné zařízení), soubory v něm nelze takto přímo editovat, jsou chráněné proti zápisu.

Předem děkuji za odpovědi a pomoc.
monty.roman
Pravidelný člen
Přístroj: Lumia 820 Black
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod monty.roman » 20 kvě 2016, 13:07

řešil bych to stažením všech souborů do PC, editaci provést tam a následně nahrát zpět do výchozí složky. MTP protokol, přes který se Windows telefony připojují, zásahy do souborů neumožňuje.
F.C. YTIVARG
Návštěvník
Přístroj: Lumia 930
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod F.C. YTIVARG » 20 kvě 2016, 17:15

I tohle jsem provedl . . . U souborů (fotky, videa) jsem v PC opravil datum vytvoření a naimportoval je zpět do interní paměti telefonu. V případě fotek to zabralo, v případě videí však nikoliv a zase se jim jako datum vytvoření nastavil den importu :-(

Zpět na “O Windows 10 všeobecně”