Diskuze k updatům Windows 10 Mobile

O systému Windows 10 pro mobily
Ja8k1
Bronzový člen
Přístroj: HP Elite x3
Kontaktovat uživatele:

Diskuze k Výročnímu update Windows 10 Mobile 2016

Příspěvekod Ja8k1 » 16 srp 2016, 07:35

Aniverswry update je venku
vlamir5
Návštěvník
Přístroj: 830
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod vlamir5 » 17 srp 2016, 10:38

Nainstalováno a zjištěn první problém - nejde vypnout telefon, vypínacím postupem - ...tahem dolů... se telefon restartuje!!! Pravda, vypnout je potřeba jen občas, ale abych číhal u baterky a včas ji vyškubl??? Lumia 830. :shock:
htcjirka
Moderátor
Přístroj: 925, 830, 930, 950XL
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod htcjirka » 17 srp 2016, 12:37

U 950XL a 930 vse slape na vybornou, kloubouk dolu, baterka drzi uplne fantasticky, od rana s telefonem něco delam a zbyva 89%.Zatim zadny bug nebo nefunkcnost.
MOBILNÍ WINDOWS - NEJRYCHLEJŠÍ A NEJSTABILNĚJŠÍ OS NA TRHU
kozel89
Návštěvník
Přístroj: Nokia Lumia 830
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod kozel89 » 18 srp 2016, 08:57

vlamir5 píše:Source of the post Nainstalováno a zjištěn první problém - nejde vypnout telefon, vypínacím postupem - ...tahem dolů... se telefon restartuje!!! Pravda, vypnout je potřeba jen občas, ale abych číhal u baterky a včas ji vyškubl??? Lumia 830. :shock:

Tohle se mi děje pouze v případě, když je telefon na nabíječce. Pokud není na nabíječce, normálně se vypne. Ale to mi dělalo vždycky.

Jinak po updatu mi přestalo "problikávání" obrazovky (zatím jsem jej nezpozoroval) a řekl bych, že je systém rychlejší. Jsem zvědav jak bude vypadat výdrž baterie. Za mě zatím jednoznačná spokojenost.
MaxiSir
Návštěvník
Přístroj: Lumia 950 XL
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod MaxiSir » 24 srp 2016, 10:31

Take vam nefunguje hlasovana navigace s mapach po aktualizaci na aniversary update?
Musel jsem prepnout na anglictinu a zapnout cortanu, abych mel navigaci... (aspon jsem si trochu ozkousel Cortanu), ale pro ostatni cleny rodiny toto reseni fungovat nebude...
htcjirka
Moderátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod htcjirka » 25 srp 2016, 16:56

Ač ji nepoužívám, dnes jsem vyzkoušel cestou z práce, funguje a česky navádí bez potíží, jak na 950XL tak 930, obojí samozřejmě na W10M AU.
jan
Nováček
Přístroj: Lumia 925
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod jan » 03 zář 2016, 08:24

Přátelé, po aktualizaci mé 950 anniversary updatem se vyskytl problém s některými aplikacemi, totiž vůbec mi nefungují upozornění whatsappu, skypu apod. a některé nefungují vůbec. Např. stream se otevře, ale nenačítají se žádná videa, obdobně je to i s aplikací Airbanky, která občas jde a občas nejde. Whatsapp funguje pouze tehdy, když je aktivní a zobrazen na displeji, pokud z něho odejdu, tak přestane přijímat zprávy, jako by ani nebyl nainstalovaný. Další věcí je outlook. Na zamykací obrazovce vidím, že mi přišel email, ale v centru akcí není zobrazeno nic. Stejný problém má kolegyně se 650.

Věděl byste někdo, jak to vyřešit? Není to problém samotného updatu? Díky za případné rady.
htcjirka
Moderátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod htcjirka » 04 zář 2016, 15:23

Není to problém updatu, spise ti něco nesedlo, takze zacni s ciistym telefonem, tj. HR - obnova do továrního nastaveni a zacit bez předchozí obnovy.
Kateřina
Nováček
Přístroj: Lumia 830
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Kateřina » 05 zář 2016, 13:51

Zdravím,
Anniversary update mám něco přes 2 týdny a zatím jsem zaregistrovala pár drobných "chyb"/novinek - budu ráda, když mi někdo napíšete, jestli máte podobnou zkušenost, nebo jestli je to zase nějaká "specialitka" mojí L830 :) Předesílám, že několik soft resetů a jeden hard reset (s obnovou ze zálohy) neměly na uvedené věci vliv.

1) na zamykací obrazovce už se nezobrazuje symbol přeškrtnutého zvonečku, pokud je úplně ztlumené vyzvánění. Tím pádem tahle myslím dost zásadní informace chybí na glance screen. Dost často vyzvánění ztišuji a zase zesiluji , takže pro rychlou kontrolu, jestli jsem to nezapomněla vypnout/zapnout to bylo ideální.

2) pokud zamykám tlf přes nějakou aplikaci (Nice lock, Perfect lock) a bezprostředně poté ho chci probudit, chce to po mně PIN, ačkoli mám nastavné vyžadování PINu až po 5 minutách. Když ho zamykám hw tlačítkem, tak to chce PIN správně až po těch 5 minutách. Před AU to fungovalo správně i u vypínání přes appku.

3) velmi výrazně se ztišil zvuk budíku. Používám výchozí majkrosoftí aplikaci a jeden z předinstalovaných zvuků už od začátku, nejdřív jsem si myslela, že se mi to jenom zdá, ale pak jsem to otestovala v bdělém stavu. Zvuk, který používám, je na začátku trochu tišší a pak trochu zesiluje, po AU nejsou první vteřiny budíku slyšet VŮBEC a ta hlasitější část je hodně tichá. Mám trochu podezření, že je tišší i zvuk vyzvánění, ale pro mě je zásadnější ten budík...

Řešil jste někdo něco podobného, popř. můžete potvrdit, že je to tou AU verzí? Dík!
jan
Nováček
Přístroj: Lumia 925
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod jan » 07 zář 2016, 23:28

htcjirka píše:Source of the post Není to problém updatu, spise ti něco nesedlo, takze zacni s ciistym telefonem, tj. HR - obnova do továrního nastaveni a zacit bez předchozí obnovy.

Díky za radu, zatím jsem provedl tovární nastavení s obnovou ze zálohy, poněvadž se mi do opětovného nastavování nechce, ale asi mi nic jiné nezbyde. Problém s oznámeními zmizel, ale objevil se jiný, a to s rychlým nabíjením. Stává se, že pokud telefon připojím k nabíječce, tak se samozřejmě začne nabíjet, ale pomalu a dokud jej nerestartuji, tak rychlé nabíjení nefunguje. Kdysi jsem stejný problém měl, ale vyřešila to nějaká předešlá aktualizace. A ještě jedna věc mě deptá. Občas se některé aplikace stahují na pozadí, ale přitom se nejedná o žádnou aktualizaci. To jsem si ověřoval. Prostě ztmavne dlaždice a nic. V seznamu je uvedeno "čeká na vyřízení" a mnohdy bez dokončení až do restartu telefonu. V seznamu provedených aktualizací přitom dotyčná aplikace nefiguruje. No nic, potřeboval jsem si postěžovat :-(

Zpět na “O Windows 10 všeobecně”