Lumia 640 - problém s kamerou

Lumia 950, 950XL a 550
Medvěd
Návštěvník
Přístroj: Lumia 640 Dual SIM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Medvěd » 08 říj 2017, 15:55

Mám cca rok a půl Lumii 640 Dual SIM, po půl roce upgrade z WP8.1 na WP10 a vše bez problémů. Nyní asi měsíc mám problémy s fotografováním. Při fotografování se po vyfocení sedmi fotografií (bez ohledu na to, zda najednou, nebo s přestávkami) objeví nápis "ukládá se" a fotoaparát je nefunkční. Tento stav se sám neukončí, trvá i několik dní, jediná možnost je restartovat telefon. Vypnutí a zapnutí fotoaparátu nepomáhá. Zároveň se mi fotografie ukládají jen v rozlišení 1280x720 a v názvu jsou označeny příponou ".jpg.thumb" místo klasického ".jpg". V nastavení fotoaparátu mám nastavenou velikost snímku 6MP a volba je šedá a nejde nijak změnit. Mám nastaveno ukládání fotek na kartu, přepnutí ukládání do telefonu nic nezměnilo, fotoaparát se chová stejně (chyba v kartě tedy nejspíš není). S vysokou pravděpodobností se ale fotky ukládají někde v paměti telefonu, protože ačkoliv ještě před touto chybou bylo v telefonu místa dost, tak teď mi píše, že paměť v telefonu je plná.

Poradí mi někdo, v čem je asi chyba a co s tím? Díky moc.
gougo
Návštěvník
Přístroj: 640 xl dual sim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod gougo » 10 říj 2017, 22:22

Zdravím.
Mám stejný problém s focením,mobil jsem si pořizoval ve stejnou dobu jen upgrade na WP10 jsem provedl hned po zakoupení.Vzhledem k tomu v jakém stavu jsou WP bych s řešením problému moc nepočítal.Na jiném místě fóra si někdo jiný stěžoval na
aplikaci kamera že v ní nemůže nastavit jiné rozlišení než 1280*720 . Řešil to instalací jiné apky.Já jsem zkusil to samé a zlepšilo se to ,sice ne stoprocentně ale neseká se tolik jako původní.Problémy začaly po jedné z aktualizací tak si myslím že je chyba v systému nebo v aplikaci kamera. Možná by pomohlo tovární nastavení ale moc se mi do toho nechce protože nastavení mobilu do původního stavu trvá dlouho a když jsem ho udělal posledně u mého a manželky přišly jsme o kontakty i když byly zálohované.Stejně se ale tomu nevyhnu mobil začíná mít i jiné mušky.

Zpět na “Přístroje s Windows 10 Mobile”