Oprava Lumia 950XL

Lumia 950, 950XL a 550
Ja8k1
Bronzový člen
Přístroj: HP Elite x3
Kontaktovat uživatele:

Oprava Lumia 950XL

Příspěvekod Ja8k1 » 14 črc 2016, 20:29

Ahoj všem, nevím kde to zařadit, zeptám se tedy takto přímo:

Nedávno mi má lumia 950 XL spadla displayem přímo na "kočičí hlavu" tzn. na dlažbu z dost velké výšky a prasknlo mi ve spodní části ochranné sklíčko. Telefon funguje, display taky, ale je to nevzhledné, byl jsem odkázán na servis ARVATO, kde mne nepříjemná baba na telefonu přesvědčovala o tom, že informace servis v podobě výměny displaye na Microsoft Lumia 950XL je blbost, protože ona po mě chce typ, něco jako Luma 640 nebo tak něco.. opakované vyslovování LUMIA 950 XL vedlo akorát k tomu, že spustila že mám tlefon k nim poslat, následně dojde k diagnostice na kterou mají ze zákona (otázku jakého jsem si odpustil) 60 dnů a opravu si samozřejmě zaplatím...

Fakt, že mne zajímali pouze 2 věci a hovor trval 1/2H .. přitom mne dost znervoznilo, já potřeboal vědět zda mají možnost přijmou objednávku (klidně hrazenou předem) na display který mi vymění a já budu bez pracovního nástroje co nejkratší dobu.. mne utvrdil v tom, že tady pokud to půjde jinak můj telefon nezkončí....

Takže dotaz, máte zkušenost kde mi telefon opraví bez toho abych bez něj byl déle než řekněmě několik(jednotek) dnů? popřípadě klidně déle, ale měli by možnost zápůjčky jiného Microsoft Dualsim telefonu?

O prachy nejde, potřebuji jen fakturu pro pojišťovnu, primární je pro mne co nejkratší čas na opravu a oprava která uvede telefon do téměř původního stavu.

Díky
Administrator
Administrator
Přístroj: Nokia Lumia 925
Kontaktovat uživatele:

Oprava Lumia 950XL

Příspěvekod Administrator » 17 črc 2016, 02:01

Mobilpohotovost
myLUMIA.cz
můj svět, moje Lumia
Ja8k1
Bronzový člen
Přístroj: HP Elite x3
Kontaktovat uživatele:

Oprava Lumia 950XL

Příspěvekod Ja8k1 » 17 črc 2016, 09:12

Ano, už jsem se na ne obrátil, vysi vsttic objednali dil az bude daji vedet, výměna "na pockani"

Zpět na “Přístroje s Windows 10 Mobile”