Lumia 950 Dual Sim a nastavení MMS

Lumia 950, 950XL a 550
JirkaM
Návštěvník
Přístroj: Lumia950
Kontaktovat uživatele:

Lumia 950 Dual Sim a nastavení MMS

Příspěvekod JirkaM » 08 lis 2016, 15:38

Ahoj všem,

přiznám, že už jsem zoufalý... můžete někdo poradit. Mám Lumia950 a snažím se rozchodit MMS na obou simkach. zda se ale, že to asi není možné. Na obou simkach mam povolené MMS i data. APN jsem nastavil dle operatora. Kdyz mam data na Sim1 a posilam MMS ze sim 1, vse je v poradku a funkční. Když přepnu data na Sim2, uz MMS ze sim1 neodeslu ani neprijmu. V nastavení na SIM1 není možné nastavit, povolení odesilaní MMS i když jsou vypnuta mobilni data. Další situace je jeste horsi, na SIM2 nelze odesilat ani prijimat MMS, at jsou data aktivni na kterekoliv simce. povedlo se mi dostat do stavu, kdy mi to oznamilo, ze mi prisla MMS a nabidlo jeji stazeni, ale to se nikdy nepovedlo. Pri odeslani to pise, ze se nezdarilo. NEVITE PROSIM NEKDO CO S TIM??? ABY MI Z TOHO NERUPLY NERVY? Dekuji predem vsem dobrým lidem.

Druha vec, tak nechapu, jestli to dela operator, nebo jak to ovlivnit. Na SIM1 (Vodafone) - delka sms prakticky neomezena, asi 9 jednotlivých SMS mi to nasklada za sebe. Na SIM2 (T-mobile) - delka SMS omezena na 3 a pak prepina na MMS, ktere samozrejme nejdou odeslat.

Vsem dekuji za rady a zkusenosti. Jestli to nejde, tak ten telefon jde z domu raz dva a jdu k androidu. :-)

Zpět na “Přístroje s Windows 10 Mobile”