Lumia 640- pády messengeru, nefunkčnost nastavení

Lumia 950, 950XL a 550
subversiondesign
Návštěvník
Přístroj: Microsoft Lumia 640
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod subversiondesign » 09 úno 2017, 22:00

Dobrý večer,
Vlastním lumii 640 zakoupenou se systémem win8 phone, kterou jsem aktualizoval jsem na 10tky. Od začátku (1rok) pociťuji, že mi messenger neběží jak má, když chci např. odeslat fotky nebo něco přes něj vyfotit, tak mi okamžitě spadne, a padá a to pořád dokola, až na 20. pokus se to povede odeslat. je to docela otravné. Samovolně mi také padal facebook, který jsem nakonec odinstalovat (používám přes edge, ale ten bohužel nepodporuje upozorneni apod.).
Chci se zeptat, zda má někdo stejný problém, popř. jak jej vyřešit.

Dále mi také nefunguje nastavení-doplňky-obrazovka rychlého přehledu , nastaveni se mi zobrazi, ale jakmile na něco kliknu, tak se vypne a po opětovném otevření se mi zobrazí pouze černá obrazovka.

Za všechny poznatky budu velmi rád. Děkuji.

Petr
waranoid
Člen fóra
Přístroj: Lumia 820 white CV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod waranoid » 10 úno 2017, 11:16

Jelikož je upgrade z WP8 na W10M poměrně velkou změnou, je doporučeno po upgradu udělat tovární nastavení bez obnovy zálohy.
Takže pokud jsi to neudělal, problém bych viděl primárně zde.

A k glance screen: na mé Lumii 820 jde, ale jen na verzi 10586, jakmile dám novější verzi 14393 nebo 15025, chová se to stejně jak popisuješ.
Je těžké býti debilem, konkurence je veliká.
subversiondesign
Návštěvník
Přístroj: Microsoft Lumia 640
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod subversiondesign » 10 úno 2017, 16:34

A jak přesně udělat obnoveni bez zálohy? To znamena ze přijdu o všechna dva data? Nemohu si uložit třeba do pc nějaké soubory, fotky apod..?

No a s tim glance screen je to chyba s aktualizaci? Četl jsem něco o plánované aktualizaci v březnu, mam zatim počkat, zda se to nezlepsi?
htcjirka
Moderátor
Přístroj: 925, 830, 930, 950XL
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod htcjirka » 12 úno 2017, 20:04

Glance screen je funkcni, je to prestehovane do nastaveni-prizpusobeni-obrazovka rychlého prehledu.Známa to věc.
Jinak při takto velkem upgradu logicky udelat HR a zacit od znovu, to da rozum, bez ohledu na platformu.Fotky a cokoliv jiného si logicky vykopiruj na kartu nebo do pc.
MOBILNÍ WINDOWS - NEJRYCHLEJŠÍ A NEJSTABILNĚJŠÍ OS NA TRHU
pupajs
Návštěvník
Přístroj: 640 xl lte
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod pupajs » 13 úno 2017, 13:29

Dobrý den nechci zakládat nové téma aby nebylo OT. Ale pocituju cca 14 dní každodenní alespoň 1či2x zamrznutí tel.kdy nejde nic dělat než vyndat bat. a znovu nahodit + pád ,kdy třeba při otevírání prohlížeče začne jako by načítat a nakonec spadne na plochu a znovu podobné s problémem výše reakce od : subversiondesign .
Připadá jak kdybych měl vir či co udělal jsem dokonce již 2x Tovární nastavení bez zálohy a nic stále stejné , nemůžete poradit ? Ještě si tak říkám jestli by nebodlo znovu HR na 8.1 do základu od toho co jsem ho koupil ,ale to asi nejde jinak mám tel. rok a naprostá spokojenost až do 14 dní zpět. Děkuji za koment. předem
Ještě přidám že kolikrát se při tom pádu i sám restartuje to se také nestávalo
Administrator
Administrator
Přístroj: Nokia Lumia 925
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Administrator » 12 dub 2017, 10:59

Vir to rozhodně není. Určitě vyzkoušejte Obnovení továrního nastavení bez obnovení zálohy.
myLUMIA.cz
můj svět, moje Lumia

Zpět na “Přístroje s Windows 10 Mobile”