Problémy s androidem

Ziff
Nováček
Přístroj: Lumia 950 DS
Kontaktovat uživatele:

Problémy s androidem

Příspěvekod Ziff » 03 zář 2017, 13:24

Zdravím Vás a prosím o radu. Nokia 6 se mi líbí a až na slabší foťák mi vyhovuje. Narazil jsem ale na pár nedostatků se kterými si nevím rady. Asi největší problém mi dělá bluetooth. Pořídil jsem si klávesnici logitech, párování bez problému, ale po odpojení už se znovu nepřipojí. ( Stejně tak myš Logitech. Ale např. sluchátka se připojují ihned a smartwatch taky fungují bez problému). Další problém mi způsobuje aplikace hodiny. Po poslední aktualizaci mi zmizel widget a zpět ho dostanu až po odinstalování aktualizací. A poslední problém mám s mobilními daty. Po každém restartu se mi přepnou na 2G a musím je ručně přepínat zpět na 4G. Jsem mezi androiďáky nováček, takže je to možná moje blbost, ale zkoušel jsem různá fóra a radu jsem nikde nenašel.
bedrich15
Návštěvník
Přístroj: Nokia 6
Kontaktovat uživatele:

Problémy s androidem

Příspěvekod bedrich15 » 09 zář 2017, 03:25

Zdravím, mám podobný problém.
1) widgety - cca měsíc vše šlapalo ikdyž nejsem schopen říci zda byly widgety u app u kterých je nepoužívám :arrow: po restartu telefonu mi zmizely všechny, které používám (in počasí, můj vodafone, icalender+....) - :arrow: následně odinstalace :arrow: instalace widgety se objevily :arrow: restart telefonu opět zmizely :arrow: tovární nastavení :arrow: instalace :arrow: neobjely se všechny :arrow: chat s podporou pouze doporučení na zálohování a následně hard reset, otázka proč se tak děje ignorována :twisted:

2) hlasitý odposlech přes bluetooth v autě nepravidelné chrčení po přepnutí na sluchátko čistý hovor - předchozí foun Samsung Galaxy SIII se obešel bez chrčení

Zpět na “Nokia 6”