Sygic GPS Navigation (Europe) Aura for Symbian^3

tommy-lee
Člen fóra
Přístroj: N8 CFW Belle 2 FeReT
Kontaktovat uživatele:

Re: Sygic GPS Navigation (Europe) Aura for Symbian^3

Příspěvekod tommy-lee » 23 led 2013, 14:09

Jjjj, to jsem samozřejmě udělat chtěl ....... jenže se nikde neukazují v nastavení. No nic budu pátrat dál. Ale díky za odpověď.
drazor
Nováček
Přístroj: N8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod drazor » 09 kvě 2013, 19:30

Sygic 11.2 Symbian-S^3

Vyvojar: Sygic
Licence: Komercni
Kompatibilita: S^3
Aktualni verze: 11.2
Velikost 202 Mb

Nefunkční na telefonech s Belle FP1 a FP2!!! Osobně mám Nokia N8 refresh a funguje skvěle.
Co máte v telefonu se dá zjistit: nastavení ---telefon---správa telefonu---správce přístroje tam je napsané jaká verze to je.

Novější verze této oblíbené navigace pro telefony se Symbianem^3
Mezi hlavní inovace patří přepracovaná grafika s 3D pohledy a on-line funkce: předpověď počasí, dopravní informace, vyhledávání informací na Wikipedii, sdílení aktuální polohy, nebo oblíbených míst s přáteli. Nechybí samozřejmě ani standardní navigační funkce na které byli uživatelé Sygicu zvyklí: řazení do pruhů, místa zájmu (jako například nejbližší benzínová pumpa), nebo podpora popisných čísel, atd.

- Pracuje Offline
- Aktualizace map zdarma
- 3D objekty
POSTUP:
1 - Na kartu (v PC) zkopírujeme složku ,,Sygic,, a dáme zpět do telefonu.
2 - V telefonu nainstalovat "SetupSygicGPSNavigation.sis"
3 - nakopirovat mapy do "....\Sygic\Auramaps" v raru jsou mapy cz+sk

INFO:
- nefunguji POI body z predesle verze Sygicu
- v raru jsou mapy CZ+SK(cca. 100MB), ty tahat nemusite
-v raru jsou i informace jak stáhnout mapy + instal.

Kód: Vybrat vše

http://www.share-rapid.info/stahuj/4177526/sygic-11-2-symbian-s-3.rar

Ze stránek (nutno se přihlásit!) jdou stáhnout mapy téměř celého světa.

http://www.ipmart-forum.com/showthread.php?718308-Sygic-GPS-Navigation-apk-Base-files-MAPS-(constantly-updated)
stáhneš mapy jaké potřebuješ a ty potom musíš přepsat // stát.ta.2013.01 přepsat na stát.2011.03 // to potom nakopíruješ do složky na kartě kde máš navigaci \ Sygic \ auramaps - do ní to vložíš.
Jsou to mapy pro Android ale to vůbec nevadí stáhl jsem co jsem potřeboval a jsem spokojený. V N8 to funguje bez problémů.
Sygic downloaderv1.8 funguje stále jen pomalu nabíhá a stahuje ne moc rychle.

Hlas Lišky do Sigic Aura 11.2

http://www.share-rapid.info/stahuj/4177683/czech-liska.rar
nefakcenko
Člen fóra
Přístroj: nokia C7
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod nefakcenko » 30 kvě 2013, 00:53

ahoj tak zas po delsi dobe zkousim instalaci ,na nokii c7 porad me to nejde ted tu ctu ze to nejde na nokii s symbianem bele FP1 a FP2 .ja mam sice bele ale jaky poznam co tam mam? vidim tam jen cisla ....ale zadne FP1 nebo 2
.

jak zkousím tak zkousím porad me to zatim nedje nainstalovat ..a kamarada ktreej by me pomohl bouzel nemam, sere me to ze sygic me na ma C7fungoval nez sla do opravy na prehrati softu a ted nic. :x
Rusnak-COBRA
VIP člen
Přístroj: BB Z10, N950, N9, E7
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Rusnak-COBRA » 30 kvě 2013, 11:59

"nejde" je skvela definice. ted presne vime co se Ti deje.
ZBIERAM MOBILY - akekolvek - PRIDAJTE SA
http://facebook.com/MuzeumMobilov
Adalbert72
Moderátor
Přístroj: N8-00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Adalbert72 » 30 kvě 2013, 15:06

@nefakcenko: Jedno je jisté, máš v tom pořádný guláš, jinak se ovšem přiznám, že už prostě nechápu, o co Ti jde, a už to ani není vtipné (to myslím zcela vážně a upřímně). Protože:
:arrow: jsi obdržel vyčerpávající návody a odkazy jak ode mě, tak od Santona a Baryduka
:arrow: jsi bohužel neodpověděl na mé dotazy a doporučení, ať detailně popíšeš, co přesně s tel. vyvádíš (ten zmatek nebyl popis, z kterého by se dalo jednoznačně zjistit, co děláš špatně)
:arrow: jsi se ani nenamáhal zjistit elementární věci o svém přístroji; vše, včetně zjištění, že Tvá C7 nemá a ani nemůže obdržet FP1, natožpak FP2, bys do pár sekund zjistil od strejdy Google, případně je také vhodné si přečíst Nápovědu v telefonu. Nebo si z Webu stáhnout kompletní Manuál...

:arrow: Z toho všeho vyplývá, že pokud není nikdo jiný, kdo by Ti s instalací pomohl, budeš muset sebrat veškeré síly, a zapojit tu věc, co máš na krku, nikdo jiný to za Tebe neudělá, postupovali tak všichni.

:arrow: Dál už jen zbývá zopakovat, že návody jsou plně funkční a postup ověřen spolehlivými lidmi, a jsi bohužel zde na fóru jediný “exemplář“, kterému se to (zvláště po tolika radách) nepodařilo :!: Pak je namístě zvážit, jestli by nebylo od věci si v budoucnu pořídit přístroj, který nebude zcela evidentně nad Tvé síly (to opět není myšleno zle, je to jen shrnutí Tvé dosavadní aktivity a příspěvků).
:arrow: Poznámka: ty odkazy jsou stále platné, a máš je pár stránek nazpět, stačí "JEN" beze zbytku dodržet návod. Tím považuji věc za vyřešenou...
2x N8-00 Dark Grey, v.111.40.1511 Belle Refresh h@cked
keky
Nováček
Přístroj: n8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod keky » 23 zář 2013, 22:17

Čus nainstaloval nakopíroval vše podle návodu a vše naprosto bez problémů fachčí akorát dost nechápu co na této navigaci všichni máte zbytečně složité nastavování graficky nic moc a hlavne například ja bydlím v nove ulici cca tři roky a mám aktuální mapu a prostě to tam nejni no tak nevím no ale jinak dobrý přečetl jsem si zde cele vlakno a fakt smekám tady nad Vámi že máte takovou trpělivost s tím někomu radit když je to tak jednoduché a hlavně několikrát popsané no nic no tak se mějte a čus.
santon
Člen fóra
Přístroj: nokia C6-01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod santon » 24 zář 2013, 12:50

Asi preto že na symbian ^3 okrem Nokia máp, Garmina a Sygicu už iné možnosti nie sú.
keky
Nováček
Přístroj: n8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod keky » 24 zář 2013, 23:08

Čus přemýšlel jsem jestli se mám ještě vložit do diskuze. Takže mé poznatky dnes jsem navigaci používal celý den a chtěl bych trochu upřesnit mé vyřčení že je to graficky nic moc je to moc pěkný to je fakt v praze a ve větších městech jsou krásně vidět budovy atd. no ale s tou aktualizací těch map jako nic moc u nokia map je všechno přesnější např. kdy začíná 40km 50km 90km 70km vše je cca o 100 až 200 metrů špatně a takové ty silnice a třeba i cesty vůbec nezná zkoušel jsem jet takovou jednou horší asfaltkou a na nokia mapách jsem se nikam neztratil a úplně v pohodě mě to vyvedlo na hlavní. Ale sygic tam jsem se ztratil proste jako kdybych byl někde v poli no a navigace absolutně nevěděla kde je no a nebo již zmíněná nová ulice kde bydlím cca tři roky nová a tato navigace respektive tato aktualní mapa jí nezná když tam jedu tak mě to háže buď to do středu města a nebo opět jsem jakoby ztracený někde v poli no nic no to jsou jen takové poznatky pro ty kteří nejezdí jen ve velkých městech ale i v menších vesnicích. Tak se tady mějte a čuss. ;)
libca
VIP člen
Přístroj: 5800XM, N96, 3200 :)

Příspěvekod libca » 25 zář 2013, 19:24

Teda já se Sygicem najezdil dost jak na motorce, tak v autě a pokud sem měl aktuální mapy, tedy ty nejnovější, tak se mi nestalo, že bych mi někde chyběla cesta. A to se některé úseky, kterými jezdím, dokončili na přelomu roku.
Nokia 5800XpressMusic Blue + 8GB Nokia MicroSD
Používejte funkci HLEDAT a dívejte se kolem sebe. Je zbytečné mít zde několikrát jednu a tu samou věc. :)
Adalbert72
Moderátor
Přístroj: N8-00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Adalbert72 » 26 zář 2013, 15:35

No, problém je, že v Sygicu pro Symbian nové mapy již nějaký ten pátek nejsou, a trik se stahováním map pro Android v nových mapách nefunguje :roll: Poslední verze, kterou jsem měl v telefonu, byla 2011/09, a za tu dobu přece jen již řada změn proběhla. Navíc, poslední aktualizace Nokia map přinesla i zajímavé novinky (vím, že to řada lidí nevyužije, ale je tu ta možnost), konkrétně mapy celého Kypru, tedy vč. turecké části, Srbska, a Izraele. V mapě ČR jsou také zakresleny změny (dostavěné dálnice), takže jsem Sygic prostě přestal používat ve prospěch Nokia map...
2x N8-00 Dark Grey, v.111.40.1511 Belle Refresh h@cked

Zpět na “Navigace a mapy”