Here drive na Lumia 520 - zadávání průjezdů+některé funkce

harry28
Nováček
Přístroj: Nokia Lumia 520
Kontaktovat uživatele:

Here drive na Lumia 520 - zadávání průjezdů+některé funkce

Příspěvekod harry28 » 28 úno 2015, 18:38

Zdravím chtěl jsem se zeptat, jdou na here drive zadávat průjezdné body, abych si mohl trasu trošku naplánovat podle sebe?.. jinak mi navigace funguje celkem dobře, žádné problémy, ale jen musím zadat cíl a to je vše.. žádné výběry několika tras ( tak jak jsem to měl třeba u Soňáka a když jsem měl Google maps, nebo i u NokieC-5- tam toho bylo taky víc na výběr) Případně pokud průjezdy na othle zadávat nejdou jestli by jste mi někdo nedoporušil jinou aplikaci free a offline.

Pak bych měl ještě jednu otázku: předtím než jsem stáhl nové aktualizace tak když jsem měl telefon v autě propojen přes bloototh hads free, tak normálně hovory, když mi někdo volal- to mi šlo přes HF takže na HF jsem si nastavil hlasitost jakou jsem chtěl- což bylo na max. protože jsem dost hluchý:-)), ale navigace mluvila jen z telefonu (upozornění na rychlost, atd..)prostě to na HF nešlo- tak mi to vyhovovalo. Ale jakmile jsem si před několika měsíci stáhl nové aktualizace, tak už jde přes HF i navigace Here drive- na ní snad není hlasitost ( nebo jsem na to nepřišel) a pokud mám HF hlasitost na max. tak navigace strašně řve- je to velmi nepříjemné, ale když si to na HF ztlumím, tak zase nic neslyším když mi někdo volá. Takže, jestli někdo neví, buď jak synchronizovat nějak hlasitost mezi hovory a Here drive na telefonu, nebo nějak zakázat aby aplikace Here drive prostě nešla na HF, nebo pokud to nejde, tak nějakou jinou aplikaci ( zase free a of).
Předem děkuji

Zpět na “Navigace a mapy”