Nefunguje mi Ovi Obchod

O službách Nokia, dříve ovi. Nokia Store, Nokia Suite, Nokia Maps
Alisek123
Návštěvník
Přístroj: E7
Kontaktovat uživatele:

Nefunguje mi Ovi Obchod

Příspěvekod Alisek123 » 21 říj 2014, 23:17

Dobrý den,
mám Nokii E7, 2 roky jsem v ní neměla internet a teď mi nejede Ovi obchod resp. nejdřív to hlásilo "Při přihlašování došlo k potížím. Zkontrolujte datum a čas v telefonu." Tak jsem aktualizovala časové pásmo a teď, když se chci přihlásit, nebo registrovat (jelikož po 2 letech už si heslo a nic nepamatuji) po vyplnění údajů mi to píše "Operaci nelze dokončit kvůli chybě připojení, zkuste to prosím později." Připojená k internetu jsem. Co je špatně ? Co mám udělat? Díky :roll:
Adalbert72
Moderátor
Přístroj: N8-00
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunguje mi Ovi Obchod

Příspěvekod Adalbert72 » 22 říj 2014, 20:38

Snad pomůže přeinstalovat Obchod. Je to verze s QT, pokud byly QT knihovny na vině, přeinstalování pomůže. Přihlásit se ke svému účtu včetně zadání hesla bude ovšem nutné i pak :roll:
http://uloz.to/x7czYFfL/n8fanclub-com-storeinstaller-tb92-qtbundle-prd-prod-3-30-018-sisx
Heslo je shodné s mým nickem, pozor na velká a malá písmena :)
2x N8-00 Dark Grey, v.111.40.1511 Belle Refresh h@cked
stasekk
Nováček
Přístroj: C7
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod stasekk » 23 říj 2014, 16:21

Dobrý den, mám stejný problém s C7-00, nemohu stáhnout žádnou aplikaci z OVI obchodu. Navíc mám ještě problém s přihlášením k NOKIA Suite, pokud chci provést zálohu telefonu a chci se přihlásit, napíše mi hlášku "aplikace Nokia Suite se nemohla připojit k serveru účtu NOKIA. Zkontrolujte, zda je Vaše připojení k internetu funkční a zkuste to znovu." Připojení pochopitelně funkční je, ale přihlásit se nemohu. A ještě jeden dotaz- přišlo mi na mail upozornění, že po 17.11.2014 již nebude na telefonech se syst.Symbian možné přijímat maily, ani si přečíst stávající, pokud neprovedu odinstalaci a opětnou instalaci stávající mailové schránky. Zajímalo by mě, zda tuto zprávu obdrželi i ostatní uživatelé s OS Symbian. Děkuji za rady a pomoc při odstranění problémů.
Standa
Adalbert72
Moderátor
Přístroj: N8-00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Adalbert72 » 23 říj 2014, 20:00

Stejná rada, viz. výše. Pokud reinstalace nepomůže, je na řadě formát. Doufejme, že za tím není postupné odpojování od služby (ovšem, vyloučit se nedá)... Stahování z Obchodu (zatím) funguje, bez podrobnějších informací se těžko doberu, kde je příčina. Stran mailu mi není nic známo, alespoň mi nic z MS nedorazilo. Odebrání a nové nakonfigurování schránky se ale (občas) doporučuje, protože uvolní novým načtením paměť na C., čili nejde o nic tragického. Samozřejmě, je nutno pouze bez dalších aktivit schránku odebrat v telefonu, a nikde nic nemazat...
2x N8-00 Dark Grey, v.111.40.1511 Belle Refresh h@cked
Rosomak
Návštěvník
Přístroj: N8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Rosomak » 27 říj 2014, 18:47

restart,reinstal ani tovární nastavení nepomůže, nokia servery přešly z SSL na TLS a starý store to nějak nedávají, na netu je funkční postup jak se přihlásit a instalovat alespoň přes suite - spočívá v nahrazení dvou knihoven (2nd Workaround).
Více zde:
http://discussions.nokia.com/t5/Online-services-from-Nokia-Nokia/Can-t-sign-in-to-Nokia-account-via-Nokia-Suite/m-p/2969719/highlight/true#M25917
Administrator
Administrator
Přístroj: Nokia Lumia 925
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Administrator » 30 říj 2014, 15:05

Ano, mail na serverech Nokia končí, řešení jsme popsali tady: http://www.mynokia.cz/symbian/nokia-uko ... nastaveni/
myLUMIA.cz
můj svět, moje Lumia

Zpět na “Nokia služby”