WHatsApp a Nokia Ovi nefungují

O službách Nokia, dříve ovi. Nokia Store, Nokia Suite, Nokia Maps
manjana
Návštěvník
Přístroj: nokia c 5-00
Kontaktovat uživatele:

WHatsApp a Nokia Ovi nefungují

Příspěvekod manjana » 02 dub 2015, 18:50

Minulý týden mi z ničeho nic na mý Nokii C5-00 přestal jít whatsapp. Když jsem zkoušela, že bych třeba stáhla novou verzi, tak jsem zjistila, že nejde ani Nokia Ovi. Vše ostatní jde. I internet bez problémů. V servisu Nokie mi řekli (po telefonu) ať telefon restartuju a že bude všechno v cajku. Odhodlávala jsem se týden...teď jsem restartovala a nebylo to k ničemu:-( Pomůže někdo? Dík
šulda
Zlatý člen
Přístroj: E7 Belle Refresh

Re: WHatsApp a Nokia Ovi nefungují

Příspěvekod šulda » 03 dub 2015, 01:07

manjana píše:Odhodlávala jsem se týden...teď jsem restartovala a nebylo to k ničemu

Týden ses odhodlávala k tomu vypnout a zapnout telefon = restart :mrgreen: Ovi už neexistuje řadu let a Nokia Obchod už taky zrušili, stačí otevřít oči nebo Google, ušetřila by jsi čas, peníze a zřejmě i formátování, které asi mylně pokládáš za restart. V této sekci je třeba téma s názvem Nokia Store ukončen... = Nokia Obchod, před pár lety bylo Ovi ;) WhatsApp nepoužívám ale zřejmě nepodpora? btw dobrý servis kam jsi volala Obrázek
Musí se jen umřít.
E7 Belle Refresh 111.040.1511 Hacked™
Administrator
Administrator
Přístroj: Nokia Lumia 925
Kontaktovat uživatele:

Re: WHatsApp a Nokia Ovi nefungují

Příspěvekod Administrator » 08 dub 2015, 11:39

Nokia Store nahradil Opera Store, měl by se aktualizovat sám. WhatsApp je třeba stáhnout přímo ze stránek Whatsapp.com, je stále plně funkční.
myLUMIA.cz
můj svět, moje Lumia

Zpět na “Nokia služby”