Konec podpory a záručních oprav od Microsoftu (Nokie)

O službách Nokia, dříve ovi. Nokia Store, Nokia Suite, Nokia Maps
paya67
Návštěvník
Přístroj: Lumia 925
Kontaktovat uživatele:

Konec podpory a záručních oprav od Microsoftu (Nokie)

Příspěvekod paya67 » 04 čer 2015, 21:15

Před několika dny mně přišel mail, o kterém jsem si nejdříve myslel, že jde o hoax, ale jde o fakt. Psal jsem autorizovanému servisu ohledně možné opravy mé Nokie. Odpověď byla velice suchá, posuďte sami. Spadla mně čelist a my všichni, co máme "stroje" v záruce, vyvstává zajímavý problém. :shock:
Zde je text:
"Dobrý den
Důležité upozornění pro zákazníky autorizovaného servisu.
UPOZORNĚNÍ - změna Microsoft (Nokia) od 1.6.2015
Společnost Microsoft (dříve Nokia), se nečekaně rozhodla změnit systém řešení oprav na náklady výrobce (záruční opravy) a podpory svých výrobků. Proto s platností již od 1.6.2015 ruší celou servisní sít autorizovaných partnerů poskytující rychlý záruční servis a poradenství na náklady výrobce v českých a slovenských městech (dříve známé jako Nokia Care Point). V případě poruchy vašeho výrobku Microsoft (Nokia) či požadavků na dotazy a podporu kterou očekáváte ZDARMA, tak musíte kontaktovat svého prodejce a spoléhat na vyřešení vašeho problému do 30 dnů.
Od 1.6.2015 tedy nebude možné vám poskytnout váš oblíbený rychlý záruční servis na vašem výrobku Microsoft (Nokia) na náklady výrobce. Tato služba již nebude dostupná v žádném městě na území CZ a SK.
Žádáme tímto zákazníky Microsoft (Nokia), kteří nezakoupili výrobek na našich prodejnách, aby od 1.6.2015 k nám nezasílali/nedodávali výrobky určené na záruční opravu, jelikož již nebudeme moci tento požadavek obsloužit. Nově nutno řešit individuálně s vaším prodejcem či jiným způsobem
Vzhledem,ke stavebním úpravám našeho servisního místa máme již STOP stav pro příjem nových zakázek
Děkuji za pochopení"
Administrator
Administrator
Přístroj: Nokia Lumia 925
Kontaktovat uživatele:

Re: Konec podpory a záručních oprav od Microsoftu (Nokie)

Příspěvekod Administrator » 02 črc 2015, 11:01

Ano, je to tak. Do jediného servisu Arvato lze telefony zaslat kurýrem. Nicméně podle mých informací i ten má skončit ke konci roku.
myLUMIA.cz
můj svět, moje Lumia

Zpět na “Nokia služby”