Ovi Suite nahradí PC Suite

O službách Nokia, dříve ovi. Nokia Store, Nokia Suite, Nokia Maps
martin
VIP člen
Přístroj: Nokia N97

Příspěvekod martin » 23 zář 2008, 22:41

Na stránkách Ovi.com je již ke stažení aplikace, která má pravděpodobně postupně nahradit PC Suite a Nseries Suite. Aplikace je také v češtině a podporuje nejnovější modely nejen z řady Nseries.

Ovi Suite se bude také dodávat s novými modely N79, N85 a N96.

Aplikace umožní kromě klasické synchronizace telefonu s PC také lepší správu hudbu a multimedií, přístup ke službám OVI, jako Share on Ovi pro online sdílení obrázků na internetu.

Aplikaci je možné stáhnout zde. Nejprve se stáhne instalační balíček (11MB) a pak aplikace (300MB!) - viz přiložený obrázek.

Pokud máte nějaké zkušenosti s aplikací, nebo naopak potřebujete poradit, pište prosím sem.
playman
Zlatý člen
Přístroj: Lumia 925
Kontaktovat uživatele:

Re: Ovi Suite nahradí PC Suite

Příspěvekod playman » 21 říj 2008, 17:33

zajímalo by mě, jestli bude Ovi Suit fungovat i se staršími modely telefonů, například s mojí N82kou
Still believe in Nokia - Lumia 925 White
libca
VIP člen
Přístroj: 5800XM, N96, 3200 :)

Příspěvekod libca » 21 říj 2008, 17:48

N82 beres jako starsi telefon? :lol: omlouvam se za OT ale saakres snad tak stara neni :D zajiste bude fungovat i s n82 a skoro vsemi modely z rad E i N-series ;)
Nokia 5800XpressMusic Blue + 8GB Nokia MicroSD
Používejte funkci HLEDAT a dívejte se kolem sebe. Je zbytečné mít zde několikrát jednu a tu samou věc. :)
playman
Zlatý člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod playman » 21 říj 2008, 17:57

To je dobře, tak to jdu hned vyzkoušet.
A ktý N82, myslel jsem starší vzhledem k N96 například jestli se to tebe, nebo tvojí N82 dotklo, tak se omlouvám ;)
libca
VIP člen
Přístroj: 5800XM, N96, 3200 :)

Příspěvekod libca » 21 říj 2008, 18:16

ne nedotklo nemusis se bat ;) jen mi prislo usmevne oznacit zhruba ctrictvrte roku stary telefon za starsi model :) nechtel sem nejak cerit vodu.. :roll: ovsem napis zda ti to slo s tvym telefonem.. premyslim ze to zkusim taky, tak potom prosimte napis jak to na tebe pusobilo atd.. ;) diky
Nokia 5800XpressMusic Blue + 8GB Nokia MicroSD
Používejte funkci HLEDAT a dívejte se kolem sebe. Je zbytečné mít zde několikrát jednu a tu samou věc. :)
playman
Zlatý člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod playman » 22 říj 2008, 17:29

tak sem to vyzkoušel, ale působilo to na mně trochu nedodělanym dojmem. Má to sice hezčí (teda alespoň pro mě) grafiku a je to trochu rychlejší nž klasickej PC Suite, ale většina aplikací je stejných, a ty, co jsou nové jsou většinou jen beta verze. Při instalaci to muj původní Nseries PC Suite až na některé aplikace vymazalo. Jinak klasické programy, které jsou součástí OviS. jako například Nokia Application Installer fungují normálně a celkem rychle.
Dolik
Pravidelný člen
Přístroj: N8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Dolik » 21 pro 2008, 11:08

Tak včera jsem se tu babrala, nešlo mi připojit N85 přes PC suite (nechtělo se mě přehrávat novější). Potom jsem se dopracovala k Ovi suite a úspěšně nainstalovala, ale co mě mrzí, že teď se mi v PC zobrazují ikony sis a jar úplně stejně. Sis jsem si dala zpět na modrozelené, ale jar mě nejde dát zpět na původní, ale to je jen o zvyku.
Ale na co jsem nepřišla jak nainstalovat přes to aplikace a hry do mobilu, dávala jsem je tam přes BT, ale to je hrozně zdlohavé. Poraďte prosím :oops: :oops: :oops:
Co slyším, to zapomenu. Co vidím, si pamatuji. Co si vyzkouším, tomu rozumím.
playman
Zlatý člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod playman » 21 pro 2008, 11:13

klasicky připojíš mobil k počítači přes kabel, vybereš režim PC Suite, ten spustíš i v počítači a potom už jenom dvojklikneš na vybranou aplikaci/hru a program Aplication Installer se tě zeptá jestli chceš aplikaci nainstalovat do mobilu, tak dáš ano a klasicky instaluješ ;)
DSOP
Člen fóra
Přístroj: 5800xpressmusic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod DSOP » 14 led 2009, 23:54

Nejak tomu programu nerozumim.Na strankach nokia, je na PC suit krasny udelany tutorial. Na Ovi nic takovyho neni. A pripada mi, ze pc souit je lip udelany pro debilni lidi jako pro me, ze ho to vede temer krok po kroku. Ja jeste poprvy mam nokii a poprvy zkousim pripojit to na pc a zkouset programy a podobne. Chtelo by to nejaky pekny navod, popisek do zacatku jak s tim pracovat. Neexistuje neco podobneho jako naPC suit? Dik
Děkuji s pozdravem DSOP
playman
Zlatý člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod playman » 15 led 2009, 08:03

až budu mít víc času, tak se o něco takového pokusím, a popíšu krok po kroku co s Ovi dělat ;)

Zpět na “Nokia služby”