Frekvence nových modelů Nokia

Co se kde mihlo, nebo bylo odhaleno
Tom077
Nováček
Přístroj: Nokia E50
Kontaktovat uživatele:

Frekvence nových modelů Nokia

Příspěvekod Tom077 » 15 bře 2010, 12:49

Zdravím,

oblast mobilní komunikace až tak podrobně nesleduji a tak možná pro vás ostatní hloupý dotaz :oops: ..... ale přeci jen .....

Jak často představuje Nokia nové modely telefonů .... myslím tím spíše telefony vyšší řady,Nseries,Eseries .....
Více sleduji oblast digitální fotografie a tak vím,kdy se zhruba dá očekávat nástupce určitého modelu digitální zrcadlovky,kdy bude asi představen apod ....

No a jelikož uvažuji o výměně svého telefonu (N E50) .... oblíbil a zvykl jsem si na Eseries.
Mám vybranou N E72 ....má N E50 stále funguje,ale přeci mi chybí pár věcí,které E50 nemá a E72 je má + spoustu dalších navíc ;) Jelikož mě to netlačí,tak proto se ptám na frekvenci uvádění nových modelů na trh ..... jestli třeba ještě nepočkat na nějakou Nokii E73 :?: :?: :?:

Tak snad mě za toto téma neukamenujete ;) a třeba se něco od vás dozvím. Díky T.

PS:Pokud by měl někdo chuť napsat jak by si např. představoval novou N E73 ... klidně napište.
http://www.vitekfoto.wz.cz
playman
Zlatý člen
Přístroj: Lumia 925
Kontaktovat uživatele:

Re: Frekvence nových modelů Nokia

Příspěvekod playman » 15 bře 2010, 17:44

tak přesnou frekvenci ti asi nikdo s určitostí nepoví, ale počítej tak co půl roku, to nový model Eseries. Neříkám, že to mus být zrovna ten, na který čekáš, je to jak kdy ;)
Still believe in Nokia - Lumia 925 White
Tom077
Nováček
Přístroj: Nokia E50
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Tom077 » 15 bře 2010, 17:57

Ahoj playmane,

díky za odpověď .... samořejmě jsem nečekal,že to řeknete přesně .... ale aspoň takový hrubý odhad .... jak jste to vypozorovali .... jak to uNokie chodí :D
Takže pokud Nokia E72 přišla (nevím přesně) ale někdy ke konci minulého roku :?: :?: :?: tak možná léto,podzim 2010 .... ale jak píšu nic mě netlačí a jak se rozhodnu koupit,tak koupím to co bude na trhu ;)

Vidím,že jsi eNkař .... ale jak by jsis třeba představoval nástupce E72-ky???

T.
http://www.vitekfoto.wz.cz
playman
Zlatý člen
Přístroj: Lumia 925
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod playman » 15 bře 2010, 18:37

Podle mě u modelů E7x už bude zachován typ konstrukce a vždy se jen o kus posune dílenské zpracování a kvalita displeje a přibydou nějaké nové funkce ;)
Myslím, že lepší už by to po HW stránce mohlo být s nástupcem E90, jestli teda vůbec nějaký bude.
Still believe in Nokia - Lumia 925 White

Zpět na “Spekulace o nových produktech”