Zamrzává klávesnice

O stylovém a výkonném přístroji Nokia N79
tosik
Návštěvník
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamrzává klávesnice

Příspěvekod tosik » 15 bře 2010, 21:39

Chtěl bych se přidat,taky se mě stává že klávesnice zamrzne,vyhodím baterku a znovu zapnu ale to někdy musím opakovat vícekrát než se mě vůbec podaří naklapat pin a potvrdit aby telefon vůbec naběhl,když už naběhne tak třeba hned zase zamrzne někdy zase půl dne běží někdy to dělá xxkrát za sebou,zkoušel sem přeinstalnou firm. ale pořád stejný,telefon mám hacknutej ale do této doby to bylo vše v pohodě.neví někdo co stím může být,

díky za rady
Nokia N86 No hack
Typ:RM-484
Verze FW 30.009
DjAlkasrac
Návštěvník
Přístroj: Nokia N79
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod DjAlkasrac » 02 čer 2010, 10:55

Zdravím,ten samej problem sem vyřešil tím že sem dal telefon do servisu kde mi přehráli software a nějaký testy atd. Sám sem stim nic nevykoumal a to sem ho dokonce i rozebral, vyčistil a zhruba na 7 až 14 dni vystaráno a poté znova padal, jinak vám víc neporadim mám ho druhej den ze servisu a zatim šlape tak uvidíme
rosi82
Návštěvník
Přístroj: N79
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod rosi82 » 03 zář 2010, 12:51

Mám stejný problém, poblázněná klávesnice na N79.
Píše si jak chce a to kolikrát ani nemusím sahat na klávesnici.
Bohužel trojhmat mi nefunguje - nevím proč. A přes *#7370# se dostanu, ale nejsem schopen zadat 12345 na potvrzení. Přeinstalace FW nepomáhá.
Tak asi jedině reklamace nebo servis.
KeyJey
Návštěvník
Přístroj: n79
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod KeyJey » 22 říj 2010, 23:36

to je docela častý problém u N79. Klávesnice buď nereaguje vůbec, nebo se sekne nějaké tlačítko, většinou šipka nahoru.

Pokud už nemáte telefon v záruce, jsou dvě řešení.

1.) koupit novou klávesnici

2.) vycvaknout přední kryt, sundat klávesnici a na ní zezadu např. nožem odlomit malý černý čtverec a složit zpět dohromady.

Má to něco společného s navi točítkem, které většině lidí potom přestane fungovat, ale já osobně jsem ho stejně nikdy nepoužíval a je to nejrychlejší způsob jak znovu zprovoznit telefon. (nic vám nebrání poté objednat novou klávesnici a časem ji vyměnit)

Sám jsem to na telefonu dělat a opravdu to pomohlo.
Foto toho, co máte hledat zde:
http://www.yobbgsm.com/2009/12/n79-keyp ... -hang.html

Zpět na “Nokia N79”