Stránka 1 z 2

icq do n85

Napsal: 27 pro 2008, 00:10
od maguss
chtel bych se zeptat jestli jde icq nebo qip do n85 diky moc , jestli ano tak jak se to presne menuje diky

Re: icq do n85

Napsal: 27 pro 2008, 00:13
od polas
Tech aplikaci je mnoho, ja pouzivam iBuddy,zde na foru najdes,udelas si eBuddy id a muzes pouzivat icq a dalsi instant messengery

Re: icq do n85

Napsal: 27 pro 2008, 00:36
od maguss
dik moc

Re: icq do n85

Napsal: 27 pro 2008, 12:02
od Michalus93
Já používám Nimbuzz a jsem s nim velice spokojen protože nabíze asi všechny chat klienty (ICQ, Skype, Jaber, MNS a další) Stáhl jsem si ho odsud takže když dáš vyhledat Nimbuzz tak by ti ho tu mělo najít.

Re: icq do n85

Napsal: 27 pro 2008, 13:42
od maguss
k diky moc

Re: icq do n85

Napsal: 01 led 2009, 14:54
od Honza92
Doporučuju smaper. Použil jsem více programů, ale tenhle se mi zdá jako nejlepší - www.smaper.ic.cz

Re: icq do n85....a VOIP

Napsal: 15 úno 2009, 01:05
od dech
já doporučuji "slick" - velice dobrý a promakaný prográmek s velkým množstvím nastavení.

mám dotaz na zkušenosti s Nimbuzz:
všude se mi zdá, že je zadarmo - instalace programu i telefonování,všude je napsáno,že nimbuss po nás nebude chtít žádné poplatky...ovšem...nebude je také chtít i náš operátor?? (nemyslím poplatek za inet)....totiž: když chci zavolat skype contact tak to po mě chce zadat své telefonní číslo - to je divné ne? proč by to ten program měl chtít vědět? ze zkušeností s jinými prográmky na voip vím toto:
prográmky na voip jsou dvojího typu:
A)ty které používají internetového připojení vašeho mobilu a volání v dané síti je většinou zdarma (fring). mobilní oprátor jenom účtuje internet(který máme v dnešní době všichni na paušál že). vollání do sítě voip poskytovatele je většinou zdarma(skype, voipdiscount,802vox...no v podstatě všichni voip poskytovatlé. v těchto programech není nutné zadat své tel číslo.
B) ty které pro provoz voipu internet nepotřebují(vpodstatě pouze ten net potřebují k načtení contact listů,nebo pro chat) a pro telefonování používají lokální sít operátora, skrz kterou se dovoláte kamkoliv - pevnou,skype, SIP účty(voipdiscount)...a platíte "pouze" lokální hovor. čím se myslí lokální hovor nevím,ale už to nevypadá že by bylo vše zadarmo .právě u těchto je třeba zadat své telefonní číslo. (skype mobile, im+ skype, iskoot...)

a tak se ptám...zda někdo víte jestli opravdu za telefonování s nimbuzzem neplatím ani kč?

hledám totiž alternativu ke skoro výbornému fringovi -např mi vadí že v contact listu jsou smíchané všechny kontakty jak ze skype,icq atd..
dále zkouším najít alternativu k fringvi prootže ty hovory mají trošku prodlevu -cca 2 vteřiny...takže sice můžete s daným člověkem mluvit zadarmo jak dlouho chcete (tedy platíme stále internet že...),ale hovor kapánek ztrácí na kvalitě protože než uslyšíte reakci od volaného tak si počkáte ty 2 vteřiny. Vím že je to dramaticky dané technologií připojení-tedy latencí, která nikdy na gprs,edge nebo i 3g nebude dostatečná pro voip, ale třeba by to jiné prográmky mohly zvládat o něco lépe než fring. Např. vím, že jsem ve fringovi se stejným inetovým připojením na obou mobilech zkoušel skype i jiný SIP účet (voipdiscount)...a skype byl o poznání lepší.-tedy rozdíly v kvalitě můžeme najít aniž by se měnila technologie přenosu dat a můžeme je ovlivnit jak výběrem voip poskytovatele tak (doufám) i výběrem programu.


a jinak toto je z nimbuzz www:

How much does Nimbuzz cost?
All Nimbuzz products are free to download and use. Nimbuzz will never charge or bill for anything. Nimbuzz uses a data connection, and operator data costs will apply (tím myslí připojení k internetu). We recommend that you use an unlimited (flat rate) data plan, which you can get from your operator.

Operator charges might apply using the Call feature. Nimbuzz offers two calling options to online buddies.
Local Dial-In Call:
This option makes a call to a local fixed line number in your country, and then connects you. Your operator will only charge you for a local fixed line call (or deduct minutes as part of your monthly package). Nimbuzz won’t charge for anything. To check if Local Dial-In calling is available in your country, please click here.
Internet Call:
This option is completely free because it routes the call over the Internet. You need a 3G/UMTS or Wifi network to use this option.

Which Call Type is available for the Nimbuzz version on my mobile phone?
Java: Local Dial-In calling only. Do I have a Java mobile phone?
S60: Internet and local Dial-In calling. Do I have a S60 mobile phone?
Windows Mobile: Internet calling only. Do I have a Windows Mobile phone?
SIP calling is available to regular phones numbers on landlines or mobiles.

no a já ve své N79 (symbian) mám jenom možnost "call" bez výběru jestli internetov nebo normální a vyžaduje to po m vložení mého tel čísla...což mě přivádí na myšlenku, že to nebude total free....


HA! přišel jsem na to: options-settings-calls a vyberte "internet call" ...to same musi mit samozřejmě i uživatel kterému voláte (pokud má nimbuzze) a dovoláte se i bez zadávání vašeho tel č.

Re: icq do n85

Napsal: 15 úno 2009, 10:14
od playman
já doporučuji bayan, používám ho na N82 i na 5800 a jede bez problémů ;)

Re: icq do n85

Napsal: 15 úno 2009, 10:34
od dech
můžeš mi říct , který z těch produktů používáš? našel jsem asi nejschůdnější stránky , které se týkají snd toho samého bayana co máš na mysli ty:
http://www.bayan.com.ph/products.aspx
podle těchto stránek se mi ale nezdá, že by tam bylo něco zadarmo

Re: icq do n85

Napsal: 15 úno 2009, 13:46
od dech
ono je to celé rusky (www)...:-( no radši se zeptám tady než půl dne zkoumat jejich web a pak se dozvědět to co potřebuju: jde na tom skype nebo SIP?dik