Volba výchozího tel. čísla

O stylovém a výkonném přístroji Nokia N85
sebior
Člen fóra
Přístroj: N8
Kontaktovat uživatele:

Volba výchozího tel. čísla

Příspěvekod sebior » 29 pro 2008, 14:31

Mám-li u jednoho kontaktu více tel. čísel a chci zadat nějaké z těchto čísel jako "výchozí" pro nějakou službu (např. SMS), tak mi při volbě toho výchozí čísla telefon vyskočí z kontaktů a číslo nevybere. Je zajímavé, že mi to dělá jen u některých kontaktů. A možná to má i nějakou souvislost se synchronizací s Outlookem, protože před tou synchronizací mi to šlo i u kontaktů, u kterých mi to teď nejde.
martin
VIP člen
Přístroj: Nokia N97

Re: Volba výchozího tel. čísla

Příspěvekod martin » 29 pro 2008, 15:57

Na stejný problém jsem narazil, když mi outlook označil tel. číslo jako pevnou linku nebo jako položku, kterou nepodporoval telefon (např, položka v outlooku Telex). Pak jsem ho nemohl vybrat jako defaultní pro SMS.

Podívej se, jak problémová tel. čísla označuje outlook a zkus to když tak změnit.

Pomohlo?
sebior
Člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod sebior » 29 pro 2008, 18:56

Ne. U kontaktu je např. uvedené jen číslo "mobilní" a do "zaměstnání" a už to při volbě výchozí vypadává z aplikace kontaktů. Jiný kontakt má stejnou kombinaci čísel a tam to funguje. Chvilku jsem myslel, že to nefunguje u kontaktů, kde mám vyplněnou nějakou poznámku, či fotku přes FSCaller, ale samá voda. Pouštím to z hlavy. Stejně mi přijde, že Outlook si tam někam něco poznamenal a N85 je z toho trochu vedle.
Dolik
Pravidelný člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Dolik » 15 led 2009, 22:14

Může mě někdo lehce nakopnout jak se dostanu na kontakty SIM karty. když dám v kontaktech SIM kontakty, tak mám jen volbu povolených čísel. :?:
Co slyším, to zapomenu. Co vidím, si pamatuji. Co si vyzkouším, tomu rozumím.

Zpět na “Nokia N85”