Přeinstalování ovi map, stále vyžadují licenci

O multimediálním přístroji Nokia N96
Ziff
Nováček
Přístroj: Lumia 950 DS
Kontaktovat uživatele:

Přeinstalování ovi map, stále vyžadují licenci

Příspěvekod Ziff » 03 zář 2011, 14:03

Potřebuju pomoct. Kamarád si koupil starší N96 a nedaří se na ní rozchodit OVI mapy. Aplikace vždy po chvíli zobrazí hlášku že byly nalezeny nekompatibilní licence a chce se připojit k internetu kde je mi nabídnuto zakoupení licencí. Přeinstaloval jsem proto aplikaci na nejnovější kterou mi to na stránkách nokie pro N96ku našlo a měla by být už zadarmo ale mám pořád stejný problém. Vyzkoušel sem už i zmíněnou aplikaci napřed z telefonu smazat a pak nainstalovat znovu ale nic nepomáhá. Nemáte s tím už někdo zkušenosti? Nejsou v telefonu ještě nějaké součásti které by ty licence mohly vyžadovat a které je potřeba odstranit nebo přeinstalovat??
šulda
Zlatý člen
Přístroj: E7 Belle Refresh

Re: Přeinstalování ovi map, stále vyžadují licenci

Příspěvekod šulda » 03 zář 2011, 17:14

Pokud bys jí smazal tak by to bylo na dlouho :roll: App se jednoduše odinstaluje. Nevím jestli je N96 podporována ale máš starou verzi aplikace když to chce licenci :idea:

Kód: Vybrat vše

http://europe.nokia.com/support/product-support/maps-support/how-to/how-to-use-maps-3.03/what-do-i-get-with-the-latest-ovi-maps-for-mobile-version

Pohledej si v sekci Navigace a příště rovnou napiš jakou máš verzi Map :idea:
Musí se jen umřít.
E7 Belle Refresh 111.040.1511 Hacked™
Adalbert72
Moderátor
Přístroj: N8-00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Adalbert72 » 04 zář 2011, 04:33

@Ziff
Fakt nevím, jak jsi přišel na to, že posl. v., určená pro N96 má být zdarma :?
S Mapami si hraji již docela dlouho, takže zde vysvětlení: pro N96 je posl. v. 3.01, která ještě zdarma prostě není; Mapy zdarma začínají od v. 3.03, nicméně ŽÁDNÁ z oficiálních novějších v. ti v N96 NEPŮJDE.
Byly a proběhly testy experimentu, kdy byla uživateli upravena v. 3.03, vytažená z E66/E71 i pro (oficiálně) nepodporovaná zařízení. Tato v. ti na N96 po splnění několika podmínek pravděpodobně půjde, při navigování ale velmi nepříjemně bliká, tudíž je v tomto nepoužitelná :evil: To blikání bohužel nejde odstranit, a je to zřejmě důvod, proč Nokia upustila od zpětné kompatibility novějších v. pro starší tel.
Jinak v. 3.01 FP2 zdarma, určená mj. pro N96, se válí na několika známých místech ;) Je nepodepsaná, takže po certifikačních omezeních ze strany Nokia&SymbianSigned ti zbývá jen h*ck...
2x N8-00 Dark Grey, v.111.40.1511 Belle Refresh h@cked
Ziff
Nováček
Přístroj: Lumia 950 DS
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Ziff » 04 zář 2011, 12:39

Tak nejak jsem s tim pocital ze bude zdarma a proto jsem patral jenom po tom co delam spatne ze to zdarma nefunguje. Velice dekuju vsem za jejich cas a odpovedi. Zjistil jsem co jsem potreboval.

Zpět na “Nokia N96”