Výdrž baterie

O dotykových telefonech Xpress Music, Nokia 5800 XM, 5530 XM a 5230 XM
orlynka
Pravidelný člen
Přístroj: N8
Kontaktovat uživatele:

Výdrž baterie

Příspěvekod orlynka » 27 úno 2009, 19:07

Ahoj lidi, chci se zeptat, jak dlouho Vám vydrží telefon s běžným používáním? Myslím jako třeba nějáké ty sms, dvakrát volání za den a tak? Já jsem si minulý pátek koupila tento super telefon, ale dnes jsem ho šla vracet a přišla jsem bez něj, jelikož prodejce ho vzal do servisu!!! :evil: Tak jsem totálně vytočená.
Od toho minulého pátku, vlastně týden jsem telefon nabíjela asi čtyřikrát a včera dopoledne jsem jej nabila a dneska jsem měla jen dvě čárky, tak se to nezdálo, jeli jsme s tím do prodejny.
Díky za odpovědi.
Tak nakonec zvítězila green varianta :-)
Stromo
VIP člen
Přístroj: Nokia 5800XM + 16GB
Kontaktovat uživatele:

Re: Výdrž baterie

Příspěvekod Stromo » 27 úno 2009, 19:32

Já s baterkou nemám prroblém,při běžném používání dobijim tak za 3-4 dny, pokud necestuji a nedívám se na filmy to pak nabijim každou chvilku.
Obrázek
UPLOADUJI VŠE NA Nokia 5800XM, když vím poradím...
LiveBomb
Člen fóra
Přístroj: Nokia 5800 XM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod LiveBomb » 27 úno 2009, 20:01

Asi tak. Nabijim co 1-2 dny. Ale je fakt, ze hodne udela zaple BT a wifi. To jde vydrz razantne dolu.
Ale jelikoz ho vecne paruju s PC nebo volam pres SIP, tak mi vydrzi dobu, jak uz sem psal vice.
Myslim, ze vic jak 4 dny z nej nevyrazime.
Stromo
VIP člen
Přístroj: Nokia 5800XM + 16GB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Stromo » 27 úno 2009, 20:14

Mám šedivku jak vy říkate, ale baterku a vše co mělo v balení být je správné.Baterie BL-5J.
Obrázek
UPLOADUJI VŠE NA Nokia 5800XM, když vím poradím...
orlynka
Pravidelný člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod orlynka » 27 úno 2009, 20:28

No tak nakonec jsem ho snad dávala do servisu zbytečně... Já nevím, předtím jsem měla nokii N73, která má rozhodně menší výdrž, než u tohoto mobilu a vydrží podstatně dýl, čím to? Proto mě to tak zaskočilo. To ani nepožívám BT ani wifi, je fakt, že jsem tam instalovala pár aplikací, ale i tak jsem tedy myslela, že to aspoň vydrží ty 4 dny. N73 mi vydržela těch 5 dní, tak mě to tedy dost překvapilo a také trochu zklamalo :(
A jestli je normál nabíjet mobila za 1-2 dny, tak to jsem nevěděla :lol:
Dyť výrobce uvádí, že pohotovostní režim má být tak 16 dnů, tak jsem počítala s tím, že to bude aspoň polovina z toho běžného používání...
To pak ta ještě N97 bude snad slabší než tato nokie....
orlynka
Pravidelný člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod orlynka » 28 úno 2009, 00:09

Shake: A Tebe příjde docela normální nabíjet každý den? Ještě k tomu, jak tedy výrobce uvedl, že má vydržet 16 dní v pohotovostním režimu?
Jinak to jsem chtěla slyšet, jak dlouho vydrží v normálním režimu používání a teda koukám- 6 dnů je až skoro neuvěřitelné :lol:
Takže nakonec fakt nevím, jestli bylo dobré hodit do servisu či je to zcela normál nabíjet každý den... :roll:
To se teda moc výrobce nepochlapil.
Já taky uvažovala o N97, ale vzhledem k tomu, jak je velká a cenově dostupná jsem si to hned rozmyslela... 5800 je nachlup stejná jako N97, možná krom pár maličkostí, ale spíš mě lákala ta barva- konečně něco světlého...
rapid
Člen fóra
Přístroj: N8 + MU44 16Gb
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod rapid » 28 úno 2009, 09:29

ludia nechapem vas, kupide si multimedialny pristroj so super displayom a potom riesite vydrz baterie? To co udava vyrobca, je hodnota pri idaalnych podmienkach, ktore tazko napodobnis.
ved ked si chcela aby ti dlho vydrzala bateria a takmer nic na tom nevyuzivas stak stacilo kupit nokiu 1200 a tam ti tych 14 dni vydrzi bateria a este mozes aj denne volat par hodin.
ja nabijam zhruba kazdy 2-3 den a nerobi mi to problem, ved nebývam v stane a v lese.
ked som pouzival N79 tak tu som nabijal kazdy druhí den, teraz ju pouzivam iba obcas a baterka tam vydrzi aj 5 dni.
orlynka
Pravidelný člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod orlynka » 28 úno 2009, 10:38

Rapid: Jo je fakt, že to bude nejspíš displeyem, protože je fakt suprový, ale co uvádí výrobce je totál nesmysl a říkám, že nečekám, že mi vydrží 14 dní, ale aspoň těch 5 a bohužel ne. Není pravda, že ho nevyužívám, je to super telefon, ale mohli tam dát aspoň silnější baterku :(
Moje N73 vydrží teěch 5 i 6 dní a to taky na ni občas zahraju hry, občas pustím hudbu, takže je to docela rozdíl...
liqidator
Nováček
Přístroj: N 5800
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod liqidator » 28 úno 2009, 11:33

Já nabíjím 5800 každej 2-3 den průměrně a taky ho dokážu vyšťavit za den a půl třeba, ale zase na tak velkej displej to jde a žádná velká výdrž se od toho ani nemůže čekat je to přece mnohoúčelová multimediální mašina :lol: ;)
Tippler

Příspěvekod Tippler » 28 úno 2009, 19:11

2-3 dny vám docela závidím....
já ho ráno " sejmu" z nabíječky.....a večer je tam znova :D

Ale fakt že 10 hodin jede BT , min. hodina hovorů ( spíš víc ) , 30 SMS, Wifi určitě 30 min, občas mě někdo pošle nějakou písničku či videoklip :D :D :D

já jsem vlastně vděčný i za těch 16 hodin !!!

Zpět na “Nokia 5800 XM, 5530 XM a 5230 XM”