Výdrž baterie

O dotykových telefonech Xpress Music, Nokia 5800 XM, 5530 XM a 5230 XM
rajs
Pravidelný člen
Přístroj: Nokia 5800
Kontaktovat uživatele:

Re: Výdrž baterie

Příspěvekod rajs » 01 bře 2009, 17:19

Na to je jediná odpověd kup si ještě jednu baterku.............. :D
Stromo
VIP člen
Přístroj: Nokia 5800XM + 16GB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Stromo » 01 bře 2009, 17:23

Nebo toto je také řešení:
1074792860.jpg
1074792860.jpg (8.04 KiB) Zobrazeno 1008 x

Záložní zdroj Nokia DC-8

První pomoc při nedostatku energie
Záložní zdroj Nokia DC-8 je určen uživatelům, kteří potřebují dobíjet svůj přístroj na cestách. Pokud cestujete a jste mimo dosah elektrické sítě, tento spolehlivý záložní zdroj energie vám poskytne jistotu, že svůj přístroj budete moci dobít. Také si můžete vybrat, zda budete baterie v záložním zdroji dobíjet nebo ho napájet pomocí baterií, které si cestou koupíte.

Se záložním zdrojem Nokia DC-8 můžete:
- získat záložní zdroj energie
- využívat naplno všechny energeticky náročné multimediální funkce
- doplnit energii do svého přístroje i bez nabíječky
- dobíjet baterie ve zdroji pomocí kompatibilní 2mm nabíječky Nokia
- napájet přístroj pomocí klasických AA baterií (1ks)

Dá se koupit kolem 500,-
Obrázek
UPLOADUJI VŠE NA Nokia 5800XM, když vím poradím...
orlynka
Pravidelný člen
Přístroj: N8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod orlynka » 01 bře 2009, 17:43

Mistr Phenom, jo využívám, ale nemám ho od rána nonstop v ruce. První den je fakt, že jsem si s ním hodně hrála, nový telefon, tak co by ne, že... Ale pak už jsem psala max. SMS, myslím, ten poslední den, co mi baterie vydržela 1 den, tak proto se mi to nezdálo!
No ale jak vidím ve sposutě příspěvků, tak to nejspíš nebylo na reklamaci a teď na něj budu čekat kdoví jak dlouho :evil: Nicméně výrobce si to měl promyslet, když vyrobí takový telefon s velkým displayem k tomu, tak měl udělat výkonnější baterku... Mno, snad se brzy objeví nějáká silnější, hned si ji pak vyměním...
Tak nakonec zvítězila green varianta :-)
rapid
Člen fóra
Přístroj: N8 + MU44 16Gb
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod rapid » 02 bře 2009, 16:16

inka DC-8 mam doma, ale vyuzivam to len ked dojde stava v lese ;)

inak uz sa vyraba a predava aj DC-11 to je lepsie,ale aj drahsie
skorpion,
Bronzový člen
Přístroj: Nokia N8- Belle
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod skorpion, » 03 bře 2009, 19:10

tech 16 dnu pohotovostniho stavu je nejspis tak ze nabijes telefon do plna, hodis ho do offline rezimu a hned po sejmuti z nabijecky ho zamknes a vystavis do policky za sklo. No a kdyz takhle najednou za 16 dni prijdes domu, po chvilce uslysis telefon bzikat, ze je vybity.
Jinak stylem odemknu napisu sms zamknu,sem tam prijmu hovor a prectu si par sms by ti telefon v klidu vydrzel tyden. Jinak opravdu doporucuju casto pouzivat zamykaci posuvnik, napriklad pokud telefon teprv hleda satelity nabo neco stahujete nebo se neco nacita atd., pri zamceni telefon porad pracuje ale spotreba se o hodne snizi. Nejvic proste sezere ten displej. Jen tak pro zajimavost: Na me profi kamere je jak hledacek tak displej. Baterka na displeji ukazuje priblizne 330 minut, ovsem to je na hledacek. Staci otevrit displej a ejhle- ukazatel vydrze najednou ubere nekdy i vic jak 100 minut. Taky hodne udela nastaveni svitivosti displeje (jas). Jestli vam baterka leze na nervy snizte si v nestaveni jas a vydrz se o par hodin prodlouzi
Stromo
VIP člen
Přístroj: Nokia 5800XM + 16GB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Stromo » 04 bře 2009, 14:48

Hankas co furt mluvíte , že v regulérních balení je silnější baterka, než v ostatních, baterka je všude stejná pokud má někdo jiný v 5800 jinou než BL-5J tak ať to reklamuje.
Obrázek
UPLOADUJI VŠE NA Nokia 5800XM, když vím poradím...
Vitalish
Bronzový člen
Přístroj: Lumia 800
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Vitalish » 04 bře 2009, 15:30

huh, zase pověsti o různých baterkách... mám šedivou TUBE a baterku BL-5J 1320mAh.

Další věci je, že nechápu na co komu bude když mu vydrží baterka týden.... Kupuju si přece mobil na to, abych ho používal a ne na to abych zkoušel, kolik vydrží baterka. V době meziplanetárních přenosů jsou snad zásuvky všude a tam kde nejsou si holt vezmu záložní zdroj - je jich k dispozici na výběr dost.

Prostě strčím každý večer mobil do nabíječky (pokud mi do večera vydrží :lol: ) a je to..
7650>3230>N70>N73>N95 8GB>TUBE>N8>C7> Lumia 800
rajs
Pravidelný člen
Přístroj: Nokia 5800
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod rajs » 04 bře 2009, 17:12

Takže koukám na vaše názory jen podotknu pokud chcete ušetřit dost energie ztmavte o jeden bod displej myslím že je stejně až moc světlý,a za další pokud nepoužíváte umts sít nastavte gsm a ejhle budete koukat já zíral také telefon najednou vydržel při dost využitém provozu v pohodě 3dny podotýkám že třetí den jsem nabíjel a pravdou je že každý z nás si sním neustále hraje takže doporučuji nepřirovnávat k mobilu který leží v kapse a jednou za čas zavoláte a napíšete sms........... :roll: :roll: :roll:
orlynka
Pravidelný člen
Přístroj: N8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod orlynka » 07 bře 2009, 11:25

Takže... světe div se... Od úterka mám svůj founek konečně doma, asi od půl devátý večer. Prej vyměnili baterku. A představte si, že dnes teprv jsem dala nabíjet baterku, takže čtvrtý den- wau! A to jsem asi dvakrát či třikrát volala po dvou minutách, každej den psala několik sms a každej den ještě hrála, takže jsem ho vcelku drtila a nabíjím, až čtvrtý den! A takhle by to mělo být a budu spokojená :)
Tak nakonec zvítězila green varianta :-)
johanias
Člen fóra
Přístroj: Nokia n97 mini
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod johanias » 08 bře 2009, 10:48

čitam tu ze niekot ho necha nabit celu noc. No predtym som mal nokiu 6111 a tiez som ho nechal nabit celu noc a vydrzal 1 max 2 dni ale ked som si precital navod a zistil som ze sa nabija okolo 1 hod a neprebijal som ho tak vydrzal aj tyzden

Chcem sa spytat ci niekto nevie ako dlho sa nabija pretoze nikde som to nenasiel ???

Zpět na “Nokia 5800 XM, 5530 XM a 5230 XM”