N73 nový display

apiari
Návštěvník
Přístroj: N73
Kontaktovat uživatele:

N73 nový display

Příspěvekod apiari » 07 úno 2011, 11:48

Zdravím, N73 mi spadl na zem a napraskl se display. Telefon ale funkční, asi měsíc jsem ho dál používal s naprasklým displayem, ale pak jsem si řekl že si zkusím koupit nový display a vyměnit ho (dělal jsem to už několikrát u jiných Nokií). Koupil jsem ho tedy na Ebuyspot.eu, cena i s poštovným byla 320kč... Display přišel, a během 1 minuty byl bezproblémů vyměněný, ale ejhle.. Po zapnutí zůstal černý - nepodsvícený, zkusil jsem vzít svítilnu, jestli vůbec zobrazuje a je na něm vše, jen prostě nesvítí... Když vložím z5 starý, tak svítí, jenže při vyndávání se prohnul a už je zcela nečitelný. Domnívám se že jde o výrobní vadu, co myslíte? Navíc mám teď strach koupit další display.....
apiari
Návštěvník
Kontaktovat uživatele:

Re: N73 nový display

Příspěvekod apiari » 07 úno 2011, 12:46

Kód: Vybrat vše

http://www.e-buyspot.eu/produktw,3,30109,nazwa-produktu.html
downkick
Nováček
Přístroj: N95 8gb
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod downkick » 21 bře 2011, 21:50

zkusil bych poprosit někoho v okolí,kdo už nemá tento tel v záruce jestli by ti tvoje LCD ozkoušel u něho v tel...nebo pokud budeš chtít napiš SZ,mám dobrého prodávajícího s kterým se dá dohodnout a má bomba ceny.
apiari
Návštěvník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod apiari » 29 bře 2011, 20:44

Taky mě to napadlo, jenže v okolí je to samý Sony... :| a posílat to do servisu se mi nechce, to by bylo za 1000,- a za to seženu jiný mobil... Na 60% si myslím že mi přišel nějaký aušus display, ale nejsem si natolik jistý, abych zkusil koupit nový... Leda to zkusit v prodejně mobilů s tím, že bych si tam případně display koupil, ale tam mě asi pošlou do pr...... :|
EDIT: Tak vyzkoušeno, je to tím displayem a v obchodě mi chtěli prodat nový display za 1000Kč :-D Tak jsem se jim zasmál a odešel jsem zase s prázdnou... Protože běžná cena toho displaye je http://tinyurl.com/46vbm8a
Naposledy upravil(a) Evidence dne 30 bře 2011, 17:29, celkem upraveno 2 x.
Důvod: Poslední příspěvky se necitují a ani 2x pod sebe se nepíše

Zpět na “starší Nseries telefony”