Nejdou psat sms

yaniik
Návštěvník
Přístroj: N95
Kontaktovat uživatele:

Nejdou psat sms

Příspěvekod yaniik » 06 bře 2011, 22:00

Ahoj,
omlouvam se, pokud se to tu jiz resilo, ale nenasla jsem to tu, jsem lama, a hlavne na techniku :-(.
Mam n95, dneska mi uplne exla sluzba sms - cteni, psani ... Po restartu telefonu mi neslo zadat PIN, psalo ze Spatny kod, a neslo s tim nic. Tak jsem PIN pres jiny tel.zrusila, tel.nabehl ale porad nefungoval spravne. Zkusila jsem nahrat aktualizaci, ale ted nejsou sms vubec, tedy nejsou pismenka ani cisla, jen znaky. A to v celem telefonu, i kdyz chci treba jen prepsat jmeno v Bluetooth. Zpravy jdou cist, ale nejdou psat, nejdou preposlat a do starych se vubec nedostanu.
A i telefon celkove se nejak divne tvari, neni to ono :-( :-(
Da se s tim neco delat, nebo to chce odbornou pomoc?? Ted mam teda chut ho rozslapat :-(
ondorik
Člen fóra
Přístroj: n73 hack,5800
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejdou psat sms

Příspěvekod ondorik » 07 bře 2011, 17:58

skus trojhmat.nemáš něaky program na překopání písma?ten by to eště mohl taky vyrešit.na strých nokiich(6600)se starým symbianem to byl taky vir co to prekopal pismo ale na 3rd viry nejsou(moje zkušenost).
yaniik
Návštěvník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod yaniik » 08 bře 2011, 00:10

Trojhmat ani zadani jakehokolv kodu nejde, telefon v tuhle chvili nezna pismenka a cisla, ma jen par znaku, takze s kody a ciselnymi hmaty proste nic nesvedu :-(
yaniik
Návštěvník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod yaniik » 11 bře 2011, 01:19

Tak problem vyresen, preinstalace SW v servisu a je to v pohode.

Zpět na “starší Nseries telefony”