Nokia E6 - blikani senzoru a dalsi

O Eseries přístrojích E5, E6, E52, E66, E71, E72 a všech dalších
AndysSsek
Návštěvník
Přístroj: Nokia E6
Kontaktovat uživatele:

Nokia E6 - blikani senzoru a dalsi

Příspěvekod AndysSsek » 11 srp 2013, 17:34

Zdravim vsechny nokiare a ostatni, vlastnim nokii E6 a na jednom videu na youtube www.youtube.com/watch?v=mNEYuDzn0yk&cli ... le=1&guid= jsem si vsiml, ze posledni senzor mobilu sviti. Muj to vsak nikdy nedela, chci se zeptat cim to je, pripadne za jakych okolnosti by svitit mel. Take jsem se na internetu docet neco o akcelometru, senzoru, ktery by mel prevracet display, kdyz mobil clovek nakloni. Rozumim, ze E6tku nema moc smysl prevracet, kdyz ma qwertz klavesnici, na ktere by potom clovek kulovy napsal. Zajima me vsak, jak to s tim je. Dekuju predem za jakekoliv vase rady a postrehy, Eendy
libca
VIP člen
Přístroj: 5800XM, N96, 3200 :)

Re: Nokia E6 - blikani senzoru a dalsi

Příspěvekod libca » 11 srp 2013, 19:43

E6 by měla mít senzor polohy, stejně tak by ti měla fungovat i informační dioda, která upozorňuje na zmeškané události.
Zkus se tedy podívat do nastavení telefonu. Dioda by měla být v nastavení telefonu a otáčení pak tamtéž pod položkou nastavení snímačů.
Případně to najdeš i v manuálu v balení.
Nokia 5800XpressMusic Blue + 8GB Nokia MicroSD
Používejte funkci HLEDAT a dívejte se kolem sebe. Je zbytečné mít zde několikrát jednu a tu samou věc. :)
AndysSsek
Návštěvník
Přístroj: Nokia E6
Kontaktovat uživatele:

Re: Nokia E6 - blikani senzoru a dalsi

Příspěvekod AndysSsek » 11 srp 2013, 20:33

Děkuju moc za odpověď. Každopádně pod nastavením snímačů jsem našel jenom, jestli mi má snímač umožnit ztišení volání a buzení, jinak nic. Dioda se mi právě zatím ani jednou nerozsvítila a upozornění na zmeškané hovory a zprávy mám zapnuté. Nevím, zda-li to nemůže být tím, že už nemám Annu, ale Belle a že ty telefon tuto funkci ztratil nebo něco podobného. Nikde v nastavení to jinak nemůžu najít :-?

Zpět na “Eseries telefony”