Zkušenost s E6 a svícením senzoru

O Eseries přístrojích E5, E6, E52, E66, E71, E72 a všech dalších
AndysSsek
Návštěvník
Přístroj: Nokia E6
Kontaktovat uživatele:

Zkušenost s E6 a svícením senzoru

Příspěvekod AndysSsek » 13 lis 2013, 09:47

Ahoj Všem,

přikládám video, na kterém je vidět, jak E6 dokáže bíle svítit senzor. Moje E6 dokáže senzor rozsvítit jen slabě červeně, když uskutečním hovor, jinak nic. Jsem jen zvědavej čím to je, kde se to dá nastavit nebo něco podobného. http://www.youtube.com/watch?v=mNEYuDzn0yk

Používám Belle jako dotyčný na videu.

Děkuji za rady a nápady, Eendy
Adalbert72
Moderátor
Přístroj: N8-00
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenost s E6 a svícením senzoru

Příspěvekod Adalbert72 » 14 lis 2013, 14:30

Nemáš to čidlo vypnuté nějakou aplikací? Např. která šetří baterii... Ověř také nastavení displeje, ale mohl by to být i SW bug, příčin se může vyskytnout více, včetně HW poruchy čidla. Máš v E6 Belle Refresh?

Jinak YT bych jako bernou minci v těchto případech úplně nebral - protože: na YT jsou často ukázky tzv. CFW, kde je ovšem řada věcí pozměněných. Také může mít ten uživatel nějaký mód (a úspěšně to zatajil :mrgreen: ), který to čidlo donutil lépe pracovat.

Pokud si hodláš pomoci v domácích podmínkách, asi bych na Tvém místě přístroj flashnul. Tím obdržíš naprosto čistý FW, a kdyby ani pak čidlo nespolupracovalo, řešil bych to se servisem...
2x N8-00 Dark Grey, v.111.40.1511 Belle Refresh h@cked
šulda
Zlatý člen
Přístroj: E7 Belle Refresh

Re: Zkušenost s E6 a svícením senzoru

Příspěvekod šulda » 14 lis 2013, 22:16

Tipuju to na ten MOD, kdysi sem zkusil jeden na svý E7 ale mě to nic nepřináší. Zkus pohledat na netu, zadal jsem do Googla "Nokia E6 Notification Blinking" a našel třeba tohle http://forum.dailymobile.net/index.php?topic=94036.0 je tam toho tuny tak hledej pokud chceš. Btw význam toho videa je od autora opravdu veliký :roll: Zřejmě se chtěl pochlubit že má velikýho pindíka.
Musí se jen umřít.
E7 Belle Refresh 111.040.1511 Hacked™

Zpět na “Eseries telefony”