Nokia E72 Nokia mapy

O Eseries přístrojích E5, E6, E52, E66, E71, E72 a všech dalších
Pavel
Nováček
Přístroj: Nokia E72
Kontaktovat uživatele:

Nokia E72 Nokia mapy

Příspěvekod Pavel » 26 lis 2013, 21:15

Dobrý den, chtěl bych se zeptat mobil mi neustále ukazuje špatnou polohu GPS mobil jsem přehrál software stále blbne, jak uvnitř v domě tak venku, i po odinstalaci a instalaci map problém přetrvává mám zapnuté všechny Metody určovaní polohy jak Asistované GPS,tak Integrovaná,Wifi,Sít, podle sítě, děkuji
Adalbert72
Moderátor
Přístroj: N8-00
Kontaktovat uživatele:

Re: Nokia E72 Nokia mapy

Příspěvekod Adalbert72 » 27 lis 2013, 00:00

:arrow: Máš poslední v. FW? Pro nebrandovanou E72 to je 091.003 (to nutně neznamená, že je dostupná i v CZ mutaci), ověř dostupné aktualizace v telefonu/v Nokia Suite.
:arrow: Odznač ostatní způsoby získávání GPS Locku, a ponechej Integrované (zdarma), a A-GPS (data podle tarifu, datový provoz v relacích cirka >5-10kB)
:arrow: Stáhni si X-Plore (zaškrtni v nastavení první čtyři pole, zvol češtinu) a s jeho pomocí smaž složku Cities. Následně spusť znovu Mapovou aplikaci aby se složka vytvořila znovu, a nahraj opět mapové podklady. Pokud ani tohle nezabere, mám podezření na HW problém - GPS čip by mohl být vadný. Btw., jakou verzi Mapové app máš, je to 3.04?
:arrow: Pokud máš starší verzi, stáhni si a nainstaluj aktuální verzi pro E72. Soubor přiložen.
http://nds1.nokia.com/phones/files/soft ... 60_3.2.sis
2x N8-00 Dark Grey, v.111.40.1511 Belle Refresh h@cked

Zpět na “Eseries telefony”